reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

No w UK to w ogóle pełen luz w tematach ciążowych, jak dla mnie za duży. Prawie w ogóle usg nie robią, pomiary dziecka oceniają na podstawie wielkości brzucha itp.
Tak, niestety to prawda. Wedlug nich, TSH 4,7 przy staraniach o dziecko to dobry wynik.Mnie ratuje jedynie polska prywatna klinika w razie czego. Ale ceny kolosalne. Jedyny plus to refundacja in vitro.
 
reklama
Heej. Z ta niedobrana marchewka wyluzuj 🙂serio. Toxoplazmoze najczęściej przenoszą takie koty podwórkowe ,kiedyś doktorka mi mówiła że to się nazywa kocia choroba. Takie brudne koty że tak powiem...najbardziej można złapać od nich.
 
Ja miałam TSH 2.5 przy normie 5.
Brałam bromergon i po jednej tabletce myślałam,że żywot skoczę 🙂 ponoć do zajścia w ciążę najlepsze jest tsh 1?
 
Ja miałam TSH 2.5 przy normie 5.
Brałam bromergon i po jednej tabletce myślałam,że żywot skoczę 🙂 ponoć do zajścia w ciążę najlepsze jest tsh 1?
Możliwe.Ja mialam TSH 2.5 przy staraniach i lekarz kazał mi zjechać. Brałam leki i teraz spadło do 1, teraz, niby ok i narazie nie mam brac już leków.
Ale z tego co czytalam norma jest niby do 2.5
 
a masz jakieś dzieci?
Ja za miesiąc 4 z przodu, byłam tu dotąd najstarsza 😛
Mam dwójkę, młody właśnie idzie na studia, i córeczkę 2latka i ona jest właśnie tęczowym dzieckiem bo jedno straciłam

Mam za sobą tez nieudane podejście do invitro i 2 mrozaczki, które czekają

Poprzednia ciąża na luteinie, accardzie i heparynie wiec teraz tez pewnie tak będzie
 
reklama
Do góry