reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Umowę podpisałam na 3 próbne msce od .01.05.2022 do 31.07.2022.
Wiem, ze nie będzie widać ale się boję że ktoś "wstecz" mi policzy bo to już 2 umowa będzie.
Ja też nie przepadam a dziećmi i nigdy mi się nie spieszyło. Jestem raczej egoistką, było mi wygodnie tak jak jest. A teraz- wszystko się zmieni.
Ja zaczęłam pracę w kwietniu. W połowie czerwca podpisalam umowę na rok. Byłam na początku ciąży. Poszłam na początku lipca na zwolnienie w 5 czy 6 tyg🤷 niektóre kobiety dłużej nie wiedzą o ciąży i jak ma to pracodawca zweryfikować? Tzn nie wiem w sumie tego. Moze faktycznie nic nieowic o ciąży zanim nie podpiszesz kolejnej umowy🤔
 
Ja zaczęłam pracę w kwietniu. W połowie czerwca podpisalam umowę na rok. Byłam na początku ciąży. Poszłam na początku lipca na zwolnienie w 5 czy 6 tyg🤷 niektóre kobiety dłużej nie wiedzą o ciąży i jak ma to pracodawca zweryfikować? Tzn nie wiem w sumie tego. Moze faktycznie nic nieowic o ciąży zanim nie podpiszesz kolejnej umowy🤔
Już zdecydowałam, że powiem.
 
Jak się czujecie tak w ogóle? Ja żadnych objawów ciążowych. Zero.
mnie już piersi przestaky boleć, ale pobolewa podbrzusze, jestem padnięta jak nie wiem (ale to może upały i fakt że w robo dużo pracy) I mam mega wzdecia i zaparcia 😑 już nie wiem co robić bo brzuch mnie naparza jak nie wiem, a nigdy nie miałam z tym problemów.
 
reklama
Do góry