reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Bierzesz coś na tego proga? Byłaś już na wizycie? Ja dopiero pójdę 20.07 ale biorę już luteine dwa razy dziennie, wynik podobny do Twojego mam.
Rodzinny dzisiaj chciał mi włączyć luteinę, ale czekam na wizytę u gina. Idę jednak w ten wtorek, co będzie ponieważ boję się cp, strasznie mnie kłuło w nodze od jajnika aż do stopy, stopa i joga dretwialy.
 
A to chyba się bierze luteinę 3x 100 mg?
ja biorę 3x200 + duphaston, ale ja jestem po in vitro wiec to moze byc troszke inaczej niż standardowo. Takze się mną nie kierować proszę 😉 ja dostałam caly Arsenal leków, a gdzies mi dziewczyna pisała że ona jeszcze 3ci progesteron dostała pp transferze także in vitro się chyba ciut innymi prawami rządzi (szczególnie w początkowej fazie ciazy).
 


dlatego jestem na etapie: wiem, że nic nie wiem 😂 Ale i tak będę Wam spamować zdjęciami widoków z wakacji 🤣
Pospamuj , chociaż sobie pomarze o wakacjach...😂😂 Przed moją niewydolność szyjki macicy, na pewno będę miała oszczedny tryb życia i zero wyjazdów. Zabieg szycia ok 13 tygodnia także chętnie popatrzę na ten wasz relaks😇😇🌞😍
 
reklama
ja biorę 3x200 + duphaston, ale ja jestem po in vitro wiec to moze byc troszke inaczej niż standardowo. Takze się mną nie kierować proszę 😉 ja dostałam caly Arsenal leków, a gdzies mi dziewczyna pisała że ona jeszcze 3ci progesteron dostała pp transferze także in vitro się chyba ciut innymi prawami rządzi (szczególnie w początkowej fazie ciazy).
Ojej, po takiej dawce proga bym chyba rzygala dniami i nocami🙈
 
Do góry