reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

U mnie w miarę, myślałam że pospie dłużej a tu o 7:30 gość dzwoni że mi fakturę przywiózł którą miał mailem wysłać 😁 Poszłam do niego nieumalowana, nieuczesana i w piżamie 🙃




Trochę kiepski przyrost choć w normie. Ale progesteron obiecująco wygląda, to u Ciebie był ok 30? Czy pomyliłam? Ja tylko raz zrobiłam przyrost i więcej już nie robię bo osiwieje. Czekam na USG. W poprzednich ciazach przyrosty były wysokie a niestety dwie straciłam w 9 i 13 tydz.

Strasznie się dziś wkurzylam. Chciałam się umówić do ginekologa na nzf, od tygodnia dzwonię, wkoncu odebrali a babka z rejestracji mówi mi że termin najblizszy to 9września. Mówię że w ciąży jestem (powinna mnie do tygodnia przyjąć) to stwierdziła że nic nie zrobi bo nie ma wcześniej terminów. I tak pójdę prywatnie ale już mnie to wkurza że takie wysokie składki place zdrowotne a jak przyjdzie potrzeba to i tak muszę iść prywatnie do lekarza czy stomatologa. Prowadzę swoją firmę i oprócz tego pracuje na etacie więc trzy razy mi składkę zdrowotna pobierają, z mojej firmy, z etatu i z premii 😱
progesteron w zeszłym miesiącu też był na poziomie 30 😝 Spoko dziewczyny, ja się nie smucę, naprawdę 😉 Zwyczajnie zdaję sobie sprawę co może się wydarzyć 😁
 
reklama
progesteron w zeszłym miesiącu też był na poziomie 30 😝 Spoko dziewczyny, ja się nie smucę, naprawdę 😉 Zwyczajnie zdaję sobie sprawę co może się wydarzyć 😁
Moje przyrosty też nie były wysokie a ostatnio beta się zwiększyła czterokrotnie a już myślałam że będzie lipami.. najpierw 19,450 później 59,400 później 107 , za kolejne dwa dni 193 a ostatnio w piątek po 3 dniach 769. Ona się musi chyba rozkręcić ;) nie mówię że u każdego tak jest ale z małych przyrostów jeszcze może się rozhulac. Dzis czekam na kolejny wynik, więc zobaczę jak urosła po 3 dniach.

Trzymam kciuki!! Będzie wszystko dobrze ❤️
 
Moje przyrosty też nie były wysokie a ostatnio beta się zwiększyła czterokrotnie a już myślałam że będzie lipami.. najpierw 19,450 później 59,400 później 107 , za kolejne dwa dni 193 a ostatnio w piątek po 3 dniach 769. Ona się musi chyba rozkręcić ;) nie mówię że u każdego tak jest ale z małych przyrostów jeszcze może się rozhulac. Dzis czekam na kolejny wynik, więc zobaczę jak urosła po 3 dniach.

Trzymam kciuki!! Będzie wszystko dobrze ❤️
dlatego jestem na etapie: wiem, że nic nie wiem 😂 Ale i tak będę Wam spamować zdjęciami widoków z wakacji 🤣
 
reklama
Do góry