reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Przepraszam raz jeszcze, gdzies, może i tu wyczytałam, ze dziewczyna straciła ciaze, ponieważ przeszła covid a później dzieciątko nie urosło, rozwój się zatrzymał….

U mnie to akurat normalne, w każdej ciąży kręcę 😂

To wysoko było…. Ale skoro wady genetycznej nie było to jest nadzieja. Wiem ze trudno, ale podtrzymuj ja ❤️
nie masz za co, tu jest dużo historii podobnych a jednak różnych. Nie sposób zapamiętać. Czytałam historię Myszy, która straciła dziecko prawie na sam koniec ciąży. Dziecko którego nie chciała na początku.
 
reklama
Nie martw się praca. Jeżeli w pracy wiedza ze starasz się o dziecko już długo to zapewne będą się cieszyć razem z Tobą i Tobie kibicować niż odwrotnie ☺️

Wiem wiem, jednak już z tego strachu człowiek myśli i analizuje nawet takie kategorie 😆

Widzisz 😍 jesteś moja Nadzieja w takim razie, ze wszystko może się dobrze skończyć ❤️ Mam 2 dzieci z ciaz bezproblemowych. No powiem szczerze, ze ja nawet nie wiedzialam przy nich co to beta HCG. Dlatego lekarze patrzą na moj biochem i poronienie jako „przypadek”, ponieważ partner ten sam, wyniki wszystkie bardzo dobre wiec miałam próbować dalej. I nie wiem czy im ufać czy serio to we mnie sie coś popsuło. Jednak jakby nie było do zapłodnienia doszło skoro była biochemiczna i później ta poroniona także dla lekarzy wszystko jest okey i nie ma sensu sie na razie głębiej badać. Licze ze sie nie myla, ze był to przypadek i teraz będzie szczęśliwy finał ☺️
Też mam dwoje dzieci, choć nie z ciąż bezproblemowych, ale grunt że są 🥰warto było wszystko znieść
 
Chyba nie jest zle, co dziewczyny?
W piątek powtarzam chyba tylko betę, bo progesteron wydaje mi się być okey…
 

Załączniki

  • 4FB5F96E-61D6-4A7B-A16E-C75EC96D16F9.jpeg
    4FB5F96E-61D6-4A7B-A16E-C75EC96D16F9.jpeg
    128,2 KB · Wyświetleń: 88
Hej dziewczyny. Też do Was dołączam🙂 Według OM to 5t5d ciąży, według usg ciąża jest 2 dni starsza. Wczoraj byłam u gina i zobaczyłam tylko pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym (jestem po ciąży ektopowej i miałam zalecenie, żeby jak najszybciej potwierdzić umiejscowienie ciąży). Mam przyjść na kolejną wizytę za tydzień i podobno powinnam zobaczyć już zarodek. Mam nadzieję, że się rzeczywiście pojawi❤️
 
Może zależy od sprzętu ? Moja dziś też mówi ,żeby się na dużo nie nastawiać,ale jednak się udało 🙂 mówię że widziałam a nie słyszałam, ponieważ mówiła że na tym etapie nie jest to korzystne dla dziecka.
Ok :) to moja pierwsza ciąża wiec nie znam się :)) zobaczymy w poniedziałek
 
reklama
Hej dziewczyny. Też do Was dołączam🙂 Według OM to 5t5d ciąży, według usg ciąża jest 2 dni starsza. Wczoraj byłam u gina i zobaczyłam tylko pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym (jestem po ciąży ektopowej i miałam zalecenie, żeby jak najszybciej potwierdzić umiejscowienie ciąży). Mam przyjść na kolejną wizytę za tydzień i podobno powinnam zobaczyć już zarodek. Mam nadzieję, że się rzeczywiście pojawi❤️
Hej. Ja tak samo mam 5t5d i wg USG dwa dni starsza 🙂
 
Do góry