reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

My tez sie w lipcu przeprowadzilismy do nowego domu 😁 tez zaniemoglam I nadal w sumie energi do konca nie odzyskalam. No I glowa mnie ostatnio bardzo meczy, az paracetamol wjechal 😒
Ooo to podobny temat u nas 😜. Planowałam przez wakacje wszystko urządzić tak jak sobie wymarzyłam, no niestety etap nadal trwa. Cieszę się że w sumie dzieciaki mają pokoje ogarnięte od a do z ( no może jeszcze czasami testujemy i przekładamy np książki czy gry itd)
Bóle głowy też się zdarzają u mnie, ale tak jak wspomniała @CleoPetra trzeba dużo pić.
 
reklama
Hej laseczki 😀 czy Wasze dzieci Tessa uparciuchami i leżą wam na pęcherzach😀normalnie ostatnio to w ciągu 5 minut byłam 3 razy sikać😂😂i mam jeszcze jedno pytanko czy to normalne😀w nocy budzę się na siusiu to aż mnie brzuch boli na dole załatwię sprawę i ból znika ma tak któraś?dziś 13+3
 
Hej laseczki 😀 czy Wasze dzieci Tessa uparciuchami i leżą wam na pęcherzach😀normalnie ostatnio to w ciągu 5 minut byłam 3 razy sikać😂😂i mam jeszcze jedno pytanko czy to normalne😀w nocy budzę się na siusiu to aż mnie brzuch boli na dole załatwię sprawę i ból znika ma tak któraś?dziś 13+3
Nie wiem czy nazwałabym to bólem, ale mam taki turbo mocny ucisk na pęcherzu, który zaraz po wysiusianiu znika :)
 
I jeszcze wpadłam na genialny pomysł, że może dobrze byłoby ten czas wykorzystać na jakieś studia.. zapał mam, muszę tylko dobrze się zastanowić nad tym co to ma być..
Trzymam kciuki ja w każdej ciązy miałam taki plan i nie wyszło z tego nic. Zwyczajnie spędzałam czas na spacerach, porządkach, leżeniu, basenie. Czas by był ale energii i chęci jednak nie.
Hej laseczki 😀 czy Wasze dzieci Tessa uparciuchami i leżą wam na pęcherzach😀normalnie ostatnio to w ciągu 5 minut byłam 3 razy sikać😂😂i mam jeszcze jedno pytanko czy to normalne😀w nocy budzę się na siusiu to aż mnie brzuch boli na dole załatwię sprawę i ból znika ma tak któraś?dziś 13+3
Tak to zupełnie normalne.

Ja nadal pracuję ale czuje, że chyba od października będzie L4. Bez drzemki ledwo żyję .
 
Hej laseczki 😀 czy Wasze dzieci Tessa uparciuchami i leżą wam na pęcherzach😀normalnie ostatnio to w ciągu 5 minut byłam 3 razy sikać😂😂i mam jeszcze jedno pytanko czy to normalne😀w nocy budzę się na siusiu to aż mnie brzuch boli na dole załatwię sprawę i ból znika ma tak któraś?dziś 13+3
Tez tak mam może nie jest to jakiś ból ale taki mocny ucisk. Pomimo wstawania w nocy na siku rano zawsze siku z takim uciskiem.
 
Ja jestem po wizycie. Z dzidzia wszystko ok. ❤️❤️❤️ Nie chciało się zbytnio pokazać więc musiałam trochę spacerować aby się przekręciło maleństwo i tak do końca nie chciało 😄🥰 serduszko 173 uderzenia, kość nosowa obecna, przezierność karkowa w normie. Całe 6 cm szczęścia ❤️❤️ z racji tego że cykle mam nieregularne bo około 35-37 dni to jest różnica tygodnia czasu. Ustaliłam z moją psychiatrą że będzie lepiej dla mojego zdrowia jak nie będę robić pappy. Nie pomogą mi statystki. Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za resztę. 🥰
 

Załączniki

  • IMG_20220914_110810521.jpg
    IMG_20220914_110810521.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 96
Trzymam kciuki ja w każdej ciązy miałam taki plan i nie wyszło z tego nic. Zwyczajnie spędzałam czas na spacerach, porządkach, leżeniu, basenie. Czas by był ale energii i chęci jednak nie.

Tak to zupełnie normalne.

Ja nadal pracuję ale czuje, że chyba od października będzie L4. Bez drzemki ledwo żyję .
Ja już zapowiedziałam w pracy, że od października znikam.

Chcę wrócić na siłownię (bo mam już zgodę lekarza) i bardziej zadbać o siebie fizycznie i psychicznie :)
 
reklama
Do góry