reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
O w takich 🙂 mój tato był z bliźniaków także wiecie. Betę robiłam jakoś 4t4d chyba czy 4t3d.
I nie było przyrostu dużego bo jakieś 38% wręcz malutko a doktorka stwierdziła że oba są ok. Może przy takich wysokich jak czytałam powyżej 6.000 nie podwoi się o 66% w 48h a po 72
A no ty masz jakieś inne te zakresy, to ja się nie znam :p ja zawsze jak byłam to od 5 była ciąża
 
O w takich 🙂 mój tato był z bliźniaków także wiecie. Betę robiłam jakoś 4t4d chyba czy 4t3d.
I nie było przyrostu dużego bo jakieś 38% wręcz malutko a doktorka stwierdziła że oba są ok. Może przy takich wysokich jak czytałam powyżej 6.000 nie podwoi się o 66% w 48h a po 72
Masz inna jednostkę :) 6000 to chyba będzie 60 albo 600 zobacz dobrze już teraz nie pamietam :)
 
Niska beta (ale oczywiscie z poprawnym przyrostem) to podobno chłopiec :) u mnie to się sprawdziło ostatnio, zaczynałam od 20. Nie martw się, jak był cień to musiałaś mieć maksymalnie 20 betę wtedy a to oznacza, że przyrost jest ok.
Hahahaha No i fajnie bo ja miałam 2dni po spodziewanej miesiączce prawie 500 i mam przeczucie ze to dziewczynka będzie :p
 
Dziewczyny mam dwa pytania😁 czy jak w piątek mam rejestrację do endokrynologa to zleci mi chyba szybko TSH i nie muszę lecieć robić za kasę ( biorę eutyrox 75 teraz) . Co myślicie? A drugie pytanie to.mielismy iść ślub załatwiać, ale ciąża, w sumie nie wiem jak się rozwinie. Bralybyscie ślub w ciąży czy lepiej czekać aż się bobo.urodzi? Ślub bez wesela jak coś.
Ja bym nie rezygnowala ze ślubu, później będzie tylko ciężej 🙃
Dziewczyny, mam możliwość umówienia się do swojego ginekologa na 12 lipca, będzie to mniej więcej 6 tydzień.
Iść? 😁
Iść powinien już być zarodek 😆

Hej Dziewczyny, miło Was poznać :) melduję się z terminem wg OM na 28.02, ale jestem na 99,9% pewna, że Maluszek będzie marcowy, także pozwólcie, że zostanę z Wami ;) (owulacja była trochę później, od lat też mam zdiagnozowane PCOS leczone głównie dietą z niskim IG). Wizytę u gin mam dopiero na 11.07, także za tydzień dowiem się co i jak 🙃

Jestem żoną, mamą 3 dzieci (♂️7l., ♀️5l. i ♀️1 rok) i dietetykiem klinicznym (prowadzę swój gabinet).

Dobrego dnia!
Witaj! Gratulacje i nudnej ciąży życzę 😘

zresztą narazie czekamy na Nifty. Jak tam będzie wszystko ok i będziemy znać płeć to wrócimy do głosowania 😅
Od którego tygodnia można robić Nifty? Też się zastanawiam czy nie zrobić.

@Moonstone czy jest w polskim prawie taki myk, że jak ciężarna zachoruje, i np. potrzebuje pilnej konsultacji z jakimś specjalistą, to powinni jej znaleźć termin na wizytę w ciągu 7 dni?
Jest tak, korzystałam kilka razy, nie ważne który to tydzień 😆

Dziewczyny, w środę ubiegłą miałam cień cienia, dziś beta wg mnie marna. Powtarzam w czwartek.
Beta ok, bardziej ten progesteron mnie martwi bo mam na podobnym poziomie i biorę luteine 2x1

Dobra to czemu moja beta w 4tygodniu wyniosła aż 5800? No i nie podwoiła się bo kolejna 8008,Doktorka powiedziała że jest prawidłowa i pierwsza jak i powtórka... Nie miałam na starcie tej mniejszej jak u Was tylko od razu 5800.
Bliźniaki? Ja bym chciała 😁
 
Dziewczyny, a powiedzcie mi jak się czujecie? Macie już jakieś objawy, czy przechodzicie ciążę jak niektórzy COVID - bezobjawowo? 😝
 
reklama
Ja bym nie rezygnowala ze ślubu, później będzie tylko ciężej 🙃

Iść powinien już być zarodek 😆


Witaj! Gratulacje i nudnej ciąży życzę 😘


Od którego tygodnia można robić Nifty? Też się zastanawiam czy nie zrobić.


Jest tak, korzystałam kilka razy, nie ważne który to tydzień 😆


Beta ok, bardziej ten progesteron mnie martwi bo mam na podobnym poziomie i biorę luteine 2x1


Bliźniaki? Ja bym chciała 😁
Ja bym wolała za razem bliźniaki niż dwa osobne porody 😁
 
Do góry