reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Dziewczyny a przyrost bety o 182% to dobry przyrost ? w sensie myślicie że taki przyrost może jeszcze ulec zmianie i nagle zacząć spadać ? może głupio pytam ale po ciąży biochemicznej się martwię
to bardzo ładny przyrost! Ja miałam w granicach 67- 80% na początku! Wiadomo, że wszystko może się wydarzyć, ale trzeba się narazie skupiać na tym że jest dobrze ❤️ a wręcz BARDZO DOBRZE 😊
 
reklama
Dziewczyny, w środę ubiegłą miałam cień cienia, dziś beta wg mnie marna. Powtarzam w czwartek.
Mi się wydaje, że ok. Ja przy cieniu jak poszłam miałam betę 8, a 72 h później było 77. Jak ma się podwajać co 2 dni, to jest w normie zakładając, że też mialas jakieś 10 w środę. W poprzedniej ciąży też miałam niska betę ale ładny przyrost. Przyrost jest chyba najważniejszy. Ale na ten progesteron to vtm zadzwoniła do ginekologa, bo teraz rozmawiałam z koleżanką i ona na progesteron 17 dostała od razu duphaston.
 
Mi się wydaje, że ok. Ja przy cieniu jak poszłam miałam betę 8, a 72 h później było 77. Jak ma się podwajać co 2 dni, to jest w normie zakładając, że też mialas jakieś 10 w środę. W poprzedniej ciąży też miałam niska betę ale ładny przyrost. Przyrost jest chyba najważniejszy. Ale na ten progesteron to vtm zadzwoniła do ginekologa, bo teraz rozmawiałam z koleżanką i ona na progesteron 17 dostała od razu duphaston.
Nic mi nie pozostaje jak czekać na przyrost. A z progiem w poprzedniej ciąży miałam 11 i bardzo mocne plamienia.
 
Nic mi nie pozostaje jak czekać na przyrost. A z progiem w poprzedniej ciąży miałam 11 i bardzo mocne plamienia.
Niska beta (ale oczywiscie z poprawnym przyrostem) to podobno chłopiec :) u mnie to się sprawdziło ostatnio, zaczynałam od 20. Nie martw się, jak był cień to musiałaś mieć maksymalnie 20 betę wtedy a to oznacza, że przyrost jest ok.
 
Niska beta (ale oczywiscie z poprawnym przyrostem) to podobno chłopiec :) u mnie to się sprawdziło ostatnio, zaczynałam od 20. Nie martw się, jak był cień to musiałaś mieć maksymalnie 20 betę wtedy a to oznacza, że przyrost jest ok.
Hmmm z córką miałam większą betę niż z synem. wolę mieć dziewczynkę. Ale wiadomo, żeby zdrowe,a w tym przypadku żeby beta rosła i zarodek się pokazał.
 
Dobra to czemu moja beta w 4tygodniu wyniosła aż 5800? No i nie podwoiła się bo kolejna 8008,Doktorka powiedziała że jest prawidłowa i pierwsza jak i powtórka... Nie miałam na starcie tej mniejszej jak u Was tylko od razu 5800.
 
Dobra to czemu moja beta w 4tygodniu wyniosła aż 5800? No i nie podwoiła się bo kolejna 8008,Doktorka powiedziała że jest prawidłowa i pierwsza jak i powtórka... Nie miałam na starcie tej mniejszej jak u Was tylko od razu 5800.
Bo to się nie patrzy na liczbę tak bardzo ale na przyrost. Ale faktycznie duża beta, chyba nigdy się nie spotkałam żeby ktoś miał taką zaraz po pierwszym pozytywnym teście. Może bliźniaki będą? ☺️ Generalnie niby nie patrzy się tak bardzo na liczbę tylko na przyrost i powinien być przyrost ok. 66% co dwa dni, ale to też nie jest chyba jakaś sztywna rama, moze byc miej moze byc wiecej. Ja mam teraz większy niż 66% ale to też podobno ok i mam się nie martwić.
 
reklama
Dobra to czemu moja beta w 4tygodniu wyniosła aż 5800? No i nie podwoiła się bo kolejna 8008,Doktorka powiedziała że jest prawidłowa i pierwsza jak i powtórka... Nie miałam na starcie tej mniejszej jak u Was tylko od razu 5800.
A w jakich jednostkach miałaś betę? Może bliźniaki albo pozostaje czekać do wizyty lekarza🙈 i tak zawsze źle. Mało źle za dużo źle. Już zaczynam żałować, że poszłam na bete
 
Do góry