reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Mam pierwszą betę (jutro dzień spodziewanej miesiączki) - oby rosła 🤞
 

Załączniki

  • IMG_0837.jpg
    IMG_0837.jpg
    134,6 KB · Wyświetleń: 79
reklama
rany 😁 powiem wam, że dopóki nie okazało się że mamy problemy z niepłodności to też sobie jakieś tam założenia robiłam. A teraz modlę się po prostu o choć jedno zdrowe dzieciątko 🙈🥰
To tak jak ja, w ogóle z Wami tu o imionach rozmawiam itd, ale na żywo to najchętniej bym do samego porodu nic nikomu nie mówiła, żeby nie zapeszać ;)
 
O w takich 🙂 mój tato był z bliźniaków także wiecie. Betę robiłam jakoś 4t4d chyba czy 4t3d.
I nie było przyrostu dużego bo jakieś 38% wręcz malutko a doktorka stwierdziła że oba są ok. Może przy takich wysokich jak czytałam powyżej 6.000 nie podwoi się o 66% w 48h a po 72
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-07-05-15-00-19-158_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-07-05-15-00-19-158_com.miui.gallery.jpg
    119,2 KB · Wyświetleń: 69
Dobra to czemu moja beta w 4tygodniu wyniosła aż 5800? No i nie podwoiła się bo kolejna 8008,Doktorka powiedziała że jest prawidłowa i pierwsza jak i powtórka... Nie miałam na starcie tej mniejszej jak u Was tylko od razu 5800.
ale Ty miałaś w ogóle zupełnie inne zakresy bet. U mnie minimalna beta pozytywna to 5.00 a u Ciebie było chyba 500 czy 50 o ile pamiętam.
 
O w takich 🙂 mój tato był z bliźniaków także wiecie. Betę robiłam jakoś 4t4d chyba czy 4t3d.
I nie było przyrostu dużego bo jakieś 38% wręcz malutko a doktorka stwierdziła że oba są ok. Może przy takich wysokich jak czytałam powyżej 6.000 nie podwoi się o 66% w 48h a po 72
wlasnie widzisz- masz inne zupełnie zakresy 😁 powiem tak- słuchaj się lekarza! On wie co robi i mówi ❤️ jak mówi że jest ok to się tego trzymaj!
 
reklama
Do góry