reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Cześć Dziewczyny! Jakieś wizyty dzisiaj? Jak się czujecie? Ja mam już dosyć tych upałów... najchętniej weszłabym na caly dzień do jakiegoś basenu i z niego nie wychodziła. Ale basenu brak 😂 wizytę mam jutro, ciekawa jestem co u maluszka :) w środę usg genetyczne, będzie stresik...
Dzisiaj wizytuje ja i @Chattahoochee tyle wiem 🙂
 
reklama
Mam żołądek w gardle przed tą wizyta, całą noc mi się śniły wizyty u lekarza o różnej treści. Jestem zmęczona dzisiejszym dniem 🙈
 
Cześć Dziewczyny! Jakieś wizyty dzisiaj? Jak się czujecie? Ja mam już dosyć tych upałów... najchętniej weszłabym na caly dzień do jakiegoś basenu i z niego nie wychodziła. Ale basenu brak 😂 wizytę mam jutro, ciekawa jestem co u maluszka :) w środę usg genetyczne, będzie stresik...
U mnie też goroco. Do tego boli mnie w krzyzu i mdli mnie ;) ale cos kosci mnie tez bolą 🤦 nie jest najgorsej
 
Gratulacje zdrowych dzidzi😊 nawet nie wiecie jak ja Wam zazdroszcze, że macie juz po badaniu.
Ja przełożyłam prenatalne na za tydzien w piatek. Bede wtedy 12+1. Yroche szybko, ale raz maz bedzie z dziećmi, a dwa bedzie szybciej badanie. O ile wszystko bedzie dobrze 😒
Ja sie strasznie denerwuje, bo mialam zle usg z córką 😭 i niepewność czy moje dziecko bedzie chore az chwile po porodzie🤦

Wiem, ze chyba omijacie moj posty z samopoczuciem,😂😅🤣🤣🤣 ale musze sie pozaluc. Dzisiaj od rana 🤮, myslalam ze umre plus na chacie 27 stopni. Zoladek piecze, slabo mi mega. Serio nawet nie mam sily stac po prysznicem 🤦 mlody dostal na obiad sloiczek. Na szczęście maz wrocil w nastroju 🤔 i ogarnal obiad ( pizze🤦😂) i teraz wzial choc na chwile malego do biedry.

Odwolalam wizyte u dentysty. Zapisze sie jak mi troch mlosci prejda.

Gdybu ktos zakladal inny watek prywatny ( jestem za yym, zeby w razie w powstal dopiero w polowie wrzesnia jak wszystkie bedziemy po prenatalnych) moze ktos jeszcze dolaczy, to. Jestem chetna nawey jakby mnie zmiotlo na dwa tygodnie🤦🤔

Sory za slowa, moj telefon jest mega ułomny

@spelnicmarzenie dalej Cie tak meczy czy ju yroche przeszło?
ja się czuje fatalnie.. 🥺nadal nie mogę jeść tego co normalnie tylko na to co mam ochotę to akurat zjem a później zdycham tak czy tak..
mam dni gdzie nie czuje w ogóle głodu a mam dni gdzie aż mnie mdli z głodu.. i tak w kółko. Żołądek nie odpuszcza.. po każdym jedzeniu czuje się fatalnie.. 🤯
 
ja się czuje fatalnie.. 🥺nadal nie mogę jeść tego co normalnie tylko na to co mam ochotę to akurat zjem a później zdycham tak czy tak..
mam dni gdzie nie czuje w ogóle głodu a mam dni gdzie aż mnie mdli z głodu.. i tak w kółko. Żołądek nie odpuszcza.. po każdym jedzeniu czuje się fatalnie.. 🤯
Trzymajsie dzielnie👍 male pocieszenie, ale ja yez tak mam 🙉
 
Cześć Dziewczyny! Jakieś wizyty dzisiaj? Jak się czujecie? Ja mam już dosyć tych upałów... najchętniej weszłabym na caly dzień do jakiegoś basenu i z niego nie wychodziła. Ale basenu brak 😂 wizytę mam jutro, ciekawa jestem co u maluszka :) w środę usg genetyczne, będzie stresik...

Ja mam całe szczeście w domu chłodniutko ( a pracuje home office ) ale jak wychodzę z psem to nagle taka para gorąca we mnie bucha, że po 3 mintach już mam dość.

Kciukasy za wizyty. Czekamy na info.
 
reklama
A po porodzie nie będzie już itak wychodziła 2jka?
ja słyszałam że 2 to jest prawidłowo już dla kobiet. 1 mają praktycznie kobiety, które np nie współżyły
Mam pytanie, któraś z Was zastanawiała się nad kupnem detektora tętna płodu? Albo ma i jakiś model poleca, przyznam się, że oglądam kilka modeli i chce kupić, bo wizyty co 3 - 4 tygodnie działają bardzo stresująco 🤔
z tego co pamietam to chyba @MamaR wspominała o jakimś? Nie wiem czy dobrze zapamiętałam
 
Do góry