reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Ja również miałam robiona cytologię. W marcu przed poronieniem i teraz w zeszły czwartek
Wiec chyba odezwę się do swojego gin, zeby zrobil bo w poprzedniej ciazy mialam juz 2jkę. Idę na drugą wizytę 25tego. Bardzo polecany lekarz do tego ordynator a ja jakos nie złapałam z nim fal, ale dam mu jeszcze szanse
 
reklama
nieee nic wlasnie, chociaz jestem bardzo slaba, mam duzo zmartwien i stresu, dodatkowo praca + 15 miesieczny maluch, ktory wazy 12 kg i widzi tylko mnie, wiec czasem nie mam kiedy zjesc, maz duzo pracuje.
No to już sobie sama odpowiedziałaś :)
W takim wypadku to masz świetna morfologię 😂
Nie dojadasz, nie dosypiasz, myśle ze nie ma powodów do zmartwień 😘
 
Co do badań, wyszła mi słaba morfologia, co druga wartość albo za niska albo zbyt wysoka. Trochę się zmartwiłam. Czy jest tu ktoś kto zna sir na wynikach z morfologii ? Dla mnie to czarna magia
Ja mam na morfologia jeszcze większe wahania, nie ma się czym przejmować. Przede wszystkim jaki mój gin sprawdzał to mówił, dla kobiet w ciąży są inne wielkości, leukocyty mam 14,51 a jest napisane w ich wykazie, że ma być do 10 spytałam co to znaczy to usłyszałam, że tylko tyle iż w ciąży jestem bo dla kobiety w ciąży może być aż do 20 więc się nie martw i nie interpretuj z Google jak też interpretowałam z Google nawet powiedziałam ginekologowi, że na necie napisali, że może być być max 15 więc się wystraszyłam, a on na to, że trzeba zawsze z lekarzem konsultować, a dół morfologii te bazofile, neutrofili itp kazał nie patrzeć nawet, bo tego to już całkiem inne wytyczne dla ciężarnych są
 
Ostatnia edycja:
Wizyta 25 sierpnia :) oczywiście jak na złość nie wbiły mi tsh a prosiłam zeby nie zapomniała :/ wklejam foto
Ja też mialam kilka parametrów podniesionych , zastanawiam się i przejmowalam, że podwyższone, ale ginekolog powiedziała, że wyniki są jak najbardziej w normie :)
U Ciebie pewnie też jest ok :)
Po tym covidzie to az sie boje teraz sama zrobić co mi wyjdzie, bo znowu będę dwie godziny analizowała 😅
 
Gratulacje zdrowych dzidzi😊 nawet nie wiecie jak ja Wam zazdroszcze, że macie juz po badaniu.
Ja przełożyłam prenatalne na za tydzien w piatek. Bede wtedy 12+1. Yroche szybko, ale raz maz bedzie z dziećmi, a dwa bedzie szybciej badanie. O ile wszystko bedzie dobrze 😒
Ja sie strasznie denerwuje, bo mialam zle usg z córką 😭 i niepewność czy moje dziecko bedzie chore az chwile po porodzie🤦

Wiem, ze chyba omijacie moj posty z samopoczuciem,😂😅🤣🤣🤣 ale musze sie pozaluc. Dzisiaj od rana 🤮, myslalam ze umre plus na chacie 27 stopni. Zoladek piecze, slabo mi mega. Serio nawet nie mam sily stac po prysznicem 🤦 mlody dostal na obiad sloiczek. Na szczęście maz wrocil w nastroju 🤔 i ogarnal obiad ( pizze🤦😂) i teraz wzial choc na chwile malego do biedry.

Odwolalam wizyte u dentysty. Zapisze sie jak mi troch mlosci prejda.

Gdybu ktos zakladal inny watek prywatny ( jestem za yym, zeby w razie w powstal dopiero w polowie wrzesnia jak wszystkie bedziemy po prenatalnych) moze ktos jeszcze dolaczy, to. Jestem chetna nawey jakby mnie zmiotlo na dwa tygodnie🤦🤔

Sory za slowa, moj telefon jest mega ułomny

@spelnicmarzenie dalej Cie tak meczy czy ju yroche przeszło?
 
Gratulacje zdrowych dzidzi😊 nawet nie wiecie jak ja Wam zazdroszcze, że macie juz po badaniu.
Ja przełożyłam prenatalne na za tydzien w piatek. Bede wtedy 12+1. Yroche szybko, ale raz maz bedzie z dziećmi, a dwa bedzie szybciej badanie. O ile wszystko bedzie dobrze 😒
Ja sie strasznie denerwuje, bo mialam zle usg z córką 😭 i niepewność czy moje dziecko bedzie chore az chwile po porodzie🤦

Wiem, ze chyba omijacie moj posty z samopoczuciem,😂😅🤣🤣🤣 ale musze sie pozaluc. Dzisiaj od rana 🤮, myslalam ze umre plus na chacie 27 stopni. Zoladek piecze, slabo mi mega. Serio nawet nie mam sily stac po prysznicem 🤦 mlody dostal na obiad sloiczek. Na szczęście maz wrocil w nastroju 🤔 i ogarnal obiad ( pizze🤦😂) i teraz wzial choc na chwile malego do biedry.

Odwolalam wizyte u dentysty. Zapisze sie jak mi troch mlosci prejda.

Gdybu ktos zakladal inny watek prywatny ( jestem za yym, zeby w razie w powstal dopiero w polowie wrzesnia jak wszystkie bedziemy po prenatalnych) moze ktos jeszcze dolaczy, to. Jestem chetna nawey jakby mnie zmiotlo na dwa tygodnie🤦🤔

Sory za slowa, moj telefon jest mega ułomny

@spelnicmarzenie dalej Cie tak meczy czy ju yroche przeszło?
A będziesz robiła dodatkowe badanie Nifty, Sanco?
 
reklama
Gratulacje zdrowych dzidzi😊 nawet nie wiecie jak ja Wam zazdroszcze, że macie juz po badaniu.
Ja przełożyłam prenatalne na za tydzien w piatek. Bede wtedy 12+1. Yroche szybko, ale raz maz bedzie z dziećmi, a dwa bedzie szybciej badanie. O ile wszystko bedzie dobrze 😒
Ja sie strasznie denerwuje, bo mialam zle usg z córką 😭 i niepewność czy moje dziecko bedzie chore az chwile po porodzie🤦

Wiem, ze chyba omijacie moj posty z samopoczuciem,😂😅🤣🤣🤣 ale musze sie pozaluc. Dzisiaj od rana 🤮, myslalam ze umre plus na chacie 27 stopni. Zoladek piecze, slabo mi mega. Serio nawet nie mam sily stac po prysznicem 🤦 mlody dostal na obiad sloiczek. Na szczęście maz wrocil w nastroju 🤔 i ogarnal obiad ( pizze🤦😂) i teraz wzial choc na chwile malego do biedry.

Odwolalam wizyte u dentysty. Zapisze sie jak mi troch mlosci prejda.

Gdybu ktos zakladal inny watek prywatny ( jestem za yym, zeby w razie w powstal dopiero w polowie wrzesnia jak wszystkie bedziemy po prenatalnych) moze ktos jeszcze dolaczy, to. Jestem chetna nawey jakby mnie zmiotlo na dwa tygodnie🤦🤔

Sory za slowa, moj telefon jest mega ułomny

@spelnicmarzenie dalej Cie tak meczy czy ju yroche przeszło?
Współczuję Ci tych dolegliwości i rozumiem Cię bardzo dobrze ...
Słoiczek na obiad ... Słoiczki ratowały mi życie w 2 ciąży... Jak sobie przypomnę tamten czas to stwierdzam że teraz chyba nie jest tak źle pomimo że jest jak jest i czuję że się nie czuje 🙈
 
Do góry