reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Gratulacje zdrowych dzidzi😊 nawet nie wiecie jak ja Wam zazdroszcze, że macie juz po badaniu.
Ja przełożyłam prenatalne na za tydzien w piatek. Bede wtedy 12+1. Yroche szybko, ale raz maz bedzie z dziećmi, a dwa bedzie szybciej badanie. O ile wszystko bedzie dobrze 😒
Ja sie strasznie denerwuje, bo mialam zle usg z córką 😭 i niepewność czy moje dziecko bedzie chore az chwile po porodzie🤦

Wiem, ze chyba omijacie moj posty z samopoczuciem,😂😅🤣🤣🤣 ale musze sie pozaluc. Dzisiaj od rana 🤮, myslalam ze umre plus na chacie 27 stopni. Zoladek piecze, slabo mi mega. Serio nawet nie mam sily stac po prysznicem 🤦 mlody dostal na obiad sloiczek. Na szczęście maz wrocil w nastroju 🤔 i ogarnal obiad ( pizze🤦😂) i teraz wzial choc na chwile malego do biedry.

Odwolalam wizyte u dentysty. Zapisze sie jak mi troch mlosci prejda.

Gdybu ktos zakladal inny watek prywatny ( jestem za yym, zeby w razie w powstal dopiero w polowie wrzesnia jak wszystkie bedziemy po prenatalnych) moze ktos jeszcze dolaczy, to. Jestem chetna nawey jakby mnie zmiotlo na dwa tygodnie🤦🤔

Sory za slowa, moj telefon jest mega ułomny

@spelnicmarzenie dalej Cie tak meczy czy ju yroche przeszło?
Jak ja Cię dziś rozumiem,zadowolona że mi puściły objawy ,a one się nasiliły,zero sił,zadyszka a dziś myślałam że zemdleje ,naszły mnie mdłości pod wymioty,położyłam się a wtedy jakaś rewolucja ,mroczki przed oczami i zryw na wymioty ,ale obeszło się ślinotokiem ... Nie wiem nie miałam czegoś takiego nawet na początku ...
 
reklama
Gratulacje zdrowych dzidzi😊 nawet nie wiecie jak ja Wam zazdroszcze, że macie juz po badaniu.
Ja przełożyłam prenatalne na za tydzien w piatek. Bede wtedy 12+1. Yroche szybko, ale raz maz bedzie z dziećmi, a dwa bedzie szybciej badanie. O ile wszystko bedzie dobrze 😒
Ja sie strasznie denerwuje, bo mialam zle usg z córką 😭 i niepewność czy moje dziecko bedzie chore az chwile po porodzie🤦

Wiem, ze chyba omijacie moj posty z samopoczuciem,😂😅🤣🤣🤣 ale musze sie pozaluc. Dzisiaj od rana 🤮, myslalam ze umre plus na chacie 27 stopni. Zoladek piecze, slabo mi mega. Serio nawet nie mam sily stac po prysznicem 🤦 mlody dostal na obiad sloiczek. Na szczęście maz wrocil w nastroju 🤔 i ogarnal obiad ( pizze🤦😂) i teraz wzial choc na chwile malego do biedry.

Odwolalam wizyte u dentysty. Zapisze sie jak mi troch mlosci prejda.

Gdybu ktos zakladal inny watek prywatny ( jestem za yym, zeby w razie w powstal dopiero w polowie wrzesnia jak wszystkie bedziemy po prenatalnych) moze ktos jeszcze dolaczy, to. Jestem chetna nawey jakby mnie zmiotlo na dwa tygodnie🤦🤔

Sory za slowa, moj telefon jest mega ułomny

@spelnicmarzenie dalej Cie tak meczy czy ju yroche przeszło?
No to będziemy się stresować wspólnie bo ja także piątek przyszły 🤞🤞🤞 12+3 według OM
 
Gratulacje zdrowych dzidzi😊 nawet nie wiecie jak ja Wam zazdroszcze, że macie juz po badaniu.
Ja przełożyłam prenatalne na za tydzien w piatek. Bede wtedy 12+1. Yroche szybko, ale raz maz bedzie z dziećmi, a dwa bedzie szybciej badanie. O ile wszystko bedzie dobrze 😒
Ja sie strasznie denerwuje, bo mialam zle usg z córką 😭 i niepewność czy moje dziecko bedzie chore az chwile po porodzie🤦

Wiem, ze chyba omijacie moj posty z samopoczuciem,😂😅🤣🤣🤣 ale musze sie pozaluc. Dzisiaj od rana 🤮, myslalam ze umre plus na chacie 27 stopni. Zoladek piecze, slabo mi mega. Serio nawet nie mam sily stac po prysznicem 🤦 mlody dostal na obiad sloiczek. Na szczęście maz wrocil w nastroju 🤔 i ogarnal obiad ( pizze🤦😂) i teraz wzial choc na chwile malego do biedry.

Odwolalam wizyte u dentysty. Zapisze sie jak mi troch mlosci prejda.

Gdybu ktos zakladal inny watek prywatny ( jestem za yym, zeby w razie w powstal dopiero w polowie wrzesnia jak wszystkie bedziemy po prenatalnych) moze ktos jeszcze dolaczy, to. Jestem chetna nawey jakby mnie zmiotlo na dwa tygodnie🤦🤔

Sory za slowa, moj telefon jest mega ułomny

@spelnicmarzenie dalej Cie tak meczy czy ju yroche przeszło?


Współczuję objawów, pocieszaj się, że już niedługo.
Aczkolwiek jak w takich chwilach strasznie się cieszę, że u mnie taka duża różnica wieku między dzieciaki i nie muszę się już nimi jakoś zajmować mocno i mogę odpuścić. Choć objawów nie ma prawie wcale ( nudności, zawroty głowy ) to jestem zmęczona, śpiąca i tak strasznie mi się nic nie chce, że jakbym miała jakieś malucha pod opieką w domu to bym padła. Mi się nawet nie chce umyć włosów synowi czy nadać paczki w paczkomacie. Takie drobne czynności mnie najbardziej przytłaczają, nie wiedzieć czemu. Czekam na wzrost energii.
 
Współczuję objawów, pocieszaj się, że już niedługo.
Aczkolwiek jak w takich chwilach strasznie się cieszę, że u mnie taka duża różnica wieku między dzieciaki i nie muszę się już nimi jakoś zajmować mocno i mogę odpuścić. Choć objawów nie ma prawie wcale ( nudności, zawroty głowy ) to jestem zmęczona, śpiąca i tak strasznie mi się nic nie chce, że jakbym miała jakieś malucha pod opieką w domu to bym padła. Mi się nawet nie chce umyć włosów synowi czy nadać paczki w paczkomacie. Takie drobne czynności mnie najbardziej przytłaczają, nie wiedzieć czemu. Czekam na wzrost energii.
Moje beda mialy we wrześniu dokladnie corka 2.5 roku i syn 16 miesiecy. Corka juz fajnie, ale mały caly czas cyc no i ogółnie trzeba pilnować, bo szaleją i glupuitkie pomysly mają 🙈
 
Mam pytanie, któraś z Was zastanawiała się nad kupnem detektora tętna płodu? Albo ma i jakiś model poleca, przyznam się, że oglądam kilka modeli i chce kupić, bo wizyty co 3 - 4 tygodnie działają bardzo stresująco 🤔
 
Mam pytanie, któraś z Was zastanawiała się nad kupnem detektora tętna płodu? Albo ma i jakiś model poleca, przyznam się, że oglądam kilka modeli i chce kupić, bo wizyty co 3 - 4 tygodnie działają bardzo stresująco 🤔
Myślę że warto wybrać jakieś certyfikowane urządzenie medyczne, ale to niestety znacznie podnosi koszta.
Każde inne może działać nieprawidłowo i tylko podnieść poziom stresu.
 
Mam pytanie, któraś z Was zastanawiała się nad kupnem detektora tętna płodu? Albo ma i jakiś model poleca, przyznam się, że oglądam kilka modeli i chce kupić, bo wizyty co 3 - 4 tygodnie działają bardzo stresująco 🤔
Ja w zyciu tego stresogennego sprzętu ni chce u siebie ;) ostatnio kolezanka biedna plakala całą noc, bo nie mogla znalezc tetna az pol godziny. A wcześniej znajdowala. Na drugi dzień wszystko bylo dobrz z bo asem na usg i jest po dzień dzisiejszy. Ja nikomu ni odradzam, ale ja tego nie chce 😉
 
Ja w zyciu tego stresogennego sprzętu ni chce u siebie ;) ostatnio kolezanka biedna plakala całą noc, bo nie mogla znalezc tetna az pol godziny. A wcześniej znajdowala. Na drugi dzień wszystko bylo dobrz z bo asem na usg i jest po dzień dzisiejszy. Ja nikomu ni odradzam, ale ja tego nie chce 😉
Dokladnie, na forum z synem jak bylam w ciazy to dziewczyny sie tylko stresowaly. Wiem, ze to bardzo bolesne stracic ciaze, ale jesli przestanie bic serduszko to nic nie poradzimy, detektor tez nam nie pomoze tego tętna odzyskac
 
Cześć Dziewczyny! Jakieś wizyty dzisiaj? Jak się czujecie? Ja mam już dosyć tych upałów... najchętniej weszłabym na caly dzień do jakiegoś basenu i z niego nie wychodziła. Ale basenu brak 😂 wizytę mam jutro, ciekawa jestem co u maluszka :) w środę usg genetyczne, będzie stresik...
 
reklama
Mam pytanie, któraś z Was zastanawiała się nad kupnem detektora tętna płodu? Albo ma i jakiś model poleca, przyznam się, że oglądam kilka modeli i chce kupić, bo wizyty co 3 - 4 tygodnie działają bardzo stresująco 🤔
Ja myślę żeby od męża z pracy wypożyczyć detektor, ale właśnie boje się tego co dziewczyny piszą. Fakt, ze jeszcze większy stres będzie jeżeli nie będzie można znaleźć tętna, bo dzidzia będzie się tak przesuwać tym bardziej jak teraz są malutkie i maja tyle miejsca żeby ruszać się po brzuszku także sama nie wiem 😕
 
Do góry