reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Daj znać jak przebiegła ta wizyta.
Ciekawe jest to że różni lekarze mają różne podejście i różne kolejności wizyt :)
Dam, dam ☺️ Najgorsze jest to ze właśnie wszystkie macie normalnie badanie prenatalne a ja najpierw co innego, ale to nic, bo my i tak musielismy wybrać się do genetyka, bo mamy zrobić kariotypy. Tylko ciekawe czy będziemy mogli to tam załatwić czy jednak kombinować z innej strony… ale przestała się już tym nakręcać bo zwariować by szło…
 
reklama
Dam, dam ☺️ Najgorsze jest to ze właśnie wszystkie macie normalnie badanie prenatalne a ja najpierw co innego, ale to nic, bo my i tak musielismy wybrać się do genetyka, bo mamy zrobić kariotypy. Tylko ciekawe czy będziemy mogli to tam załatwić czy jednak kombinować z innej strony… ale przestała się już tym nakręcać bo zwariować by szło…
Nie martw się ! Wiem ze łatwo powiedzieć a gorzej zrealizować bo sama mam za 1,5 h prenatalne i jestem w stresie 😂 ale inna kolejność badan to żaden wyznacznik i powód do zmartwień 😘
Ściskam i wierze ze wszystko będzie dobrze ☺️
 
Hej,

Ja już po wizycie. Miało być prenatalne ale się okazało, że dziec za młody i po prostu sobie pooglądaliśmy malucha. Wychodzi wg usg 10,3. Prenatalne przełożyłam wobec tego na 2.09
Nieco się uspokoiłam bo serducho bije ale mimo wszystko nadal ciągle mi sie chce ryczeć.
Dostałam tez piękne zdjęcie USG, od razu mi sie mordka ucieszyła jak zobaczyłam.
 
Kurde nie wiem jak tu edytować post a zapomniałam zapytać. Czy Wy wszystkie jestescie już w grupie ryzyka, że robicie te testy pappa itd? Bardzo mnie to dziwi bo zarówno przy 1 jak i przy 2 takie testy robiła garstka ciążówek.
 
Kurde nie wiem jak tu edytować post a zapomniałam zapytać. Czy Wy wszystkie jestescie już w grupie ryzyka, że robicie te testy pappa itd? Bardzo mnie to dziwi bo zarówno przy 1 jak i przy 2 takie testy robiła garstka ciążówek.
Odpowiem za siebie - nie lubię niespodzianek. Jak mogę wiedzieć co się dzieje wcześniej to wolę wiedzieć :)
 
Kurde nie wiem jak tu edytować post a zapomniałam zapytać. Czy Wy wszystkie jestescie już w grupie ryzyka, że robicie te testy pappa itd? Bardzo mnie to dziwi bo zarówno przy 1 jak i przy 2 takie testy robiła garstka ciążówek.
Ja nie robię pappa tylko NIPT oraz USG prenatalne. Stwierdziłam, że będę spokojniejsza. Niby wiem, że są też inne choroby których nie da się wykryć w ciąży, jednak jeśli można się badać to czemu tego nie robić?
 
Kurde nie wiem jak tu edytować post a zapomniałam zapytać. Czy Wy wszystkie jestescie już w grupie ryzyka, że robicie te testy pappa itd? Bardzo mnie to dziwi bo zarówno przy 1 jak i przy 2 takie testy robiła garstka ciążówek.
Ja nie jestem, ale moja ginekolog zleca to chyba w standardzie, myśle że podobnie będzie u pozostałych dziewczyn.
 
reklama
U mnie wózek niebieski ;p ciekawe co się wykluje, dowiem się pewnie 7 września :) jakoś w duszy liczę na drugiego syna, chociaż wszyscy kibicują mi córki
Ja też czuje 2 syna i najbardziej w tym kibicuje mi teść, bo u jego córki jest parka i takie koty dra ze sobą więc twierdzi, że dwóch chłopaków na pewno się dogada :D no i u mnie 18m różnicy będzie więc cała chłopięca wyprawka, czeka tylko na odkurzenie, jakby okazało się, że jednak dziewczynka to nie wiem, krucho byłoby z naszym portfelem :D
 
Do góry