reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Dziewczyny chciałam się z wami pożegnać - u mnie wszystko ok. Sytuacja z wątkiem prywatnym była dla mnie na tyle nieczysta, plus milczenie Dziewczyn obecnych na obu grupach doprowadziły mnie do przekonania, że nie chce udzielać się na forum ogólnym. Straciłam zaufanie do tych Dziewczyn po prostu... Gdyby pojawiło się odrębne forum to chętnie się dołączę, ale tak jak pisałam wcześniej, nie lubię segregacji ludzi i wg mnie powinien istnieć jeden wątek prywatny. Do obecnego, gdybym nawet została zaproszona, z przyczyn opisanych wyżej nie przystąpie. Jeżeli kogoś urazila moja wypowiedź z góry przepraszam. Życzę wszystkim powodzenia i szczęśliwych rozwiazan!

Jest mi bardzo przykro że sytuacja tak się rozwinęła ale szanuję i rozumiem Twoja decyzję 🥺

Jakbyś chciała wrócić to wiesz gdzie nas szukać :)
Dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa ❤️
 
reklama
Kurde nie wiem jak tu edytować post a zapomniałam zapytać. Czy Wy wszystkie jestescie już w grupie ryzyka, że robicie te testy pappa itd? Bardzo mnie to dziwi bo zarówno przy 1 jak i przy 2 takie testy robiła garstka ciążówek.
Ja też odpowiem za siebie mój wiek to tak 38 lat to moja "pierwsza" ciąża. Tak więc też wolę wiedzieć, wszystko i oby było dobrze 🙂
 
Dziewczyny chciałam się z wami pożegnać - u mnie wszystko ok. Sytuacja z wątkiem prywatnym była dla mnie na tyle nieczysta, plus milczenie Dziewczyn obecnych na obu grupach doprowadziły mnie do przekonania, że nie chce udzielać się na forum ogólnym. Straciłam zaufanie do tych Dziewczyn po prostu... Gdyby pojawiło się odrębne forum to chętnie się dołączę, ale tak jak pisałam wcześniej, nie lubię segregacji ludzi i wg mnie powinien istnieć jeden wątek prywatny. Do obecnego, gdybym nawet została zaproszona, z przyczyn opisanych wyżej nie przystąpie. Jeżeli kogoś urazila moja wypowiedź z góry przepraszam. Życzę wszystkim powodzenia i szczęśliwych rozwiazan!
Szkoda, ale szanuje decyzję.
Trzymaj się cieplutko i oby dzidziuś wspaniałe książkowo się rozwijał ❤️❤️❤️. Samych dobrych przeżyć życzę.
🤗🤗🤗
 

Załączniki

  • IMG_4952.jpeg
    IMG_4952.jpeg
    94,7 KB · Wyświetleń: 63
reklama
Dziewczyny chciałam się z wami pożegnać - u mnie wszystko ok. Sytuacja z wątkiem prywatnym była dla mnie na tyle nieczysta, plus milczenie Dziewczyn obecnych na obu grupach doprowadziły mnie do przekonania, że nie chce udzielać się na forum ogólnym. Straciłam zaufanie do tych Dziewczyn po prostu... Gdyby pojawiło się odrębne forum to chętnie się dołączę, ale tak jak pisałam wcześniej, nie lubię segregacji ludzi i wg mnie powinien istnieć jeden wątek prywatny. Do obecnego, gdybym nawet została zaproszona, z przyczyn opisanych wyżej nie przystąpie. Jeżeli kogoś urazila moja wypowiedź z góry przepraszam. Życzę wszystkim powodzenia i szczęśliwych rozwiazan!
Pamiętaj że zawsze możesz wrócić.
Rozumiem decyzję i szanuję.
Wszystkiego dobrego dla Was i dużo zdrowia ❤️
 
Do góry