reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Ty… ja mam to samo. Już się sąsiedzi zorientowali, ze w ciąży jestem a to dopiero dziesiąty tydzień.. masakra jakaś. A schudłam kilogram, bmi mam w normie.
Mam bardzo słabe mięśnie brzucha (rozejście) po poprzednich ciążach.
Moja waga na ten moment się nie zmienia wskoczyło 1.5 kg a brzucho rośnie, naprawdę myślę że to może kwestia kolejnej ( w miarę szybkiej) ciąży, że wszystko jeszcze nie wróciło do normy po poprzednich ciążach.
 
reklama
Pytanie do doświadczonych mamusiek :)
Czy warto inwestować w poduszkę do spania dla ciężarnych? Chodzi mi o te poduszki typu rogal (jakkolwiek się zwą 😆).
Jeżeli tak to czy macie coś godnego polecenia?
Ja mam Supermami czy coś takiego literę C. Mam 165 cm wzrostu. Teraz wolałabym kupić w cyfrę 7. Bo wyjsc z tej poduchy jak już mialam giga bebzon to był wyczyn. Mega mnie wkurzala i jednocześnie nie mogłam bez niej spać. Najgorzej było w trzecimi trymestrze łażenie na siku pierdyliard razy. Wydostać się z poduszki wysikać i na nowo ulozyc i jak już się ułożyłam to znów chciało mi się siku 😄
 
reklama
Do góry