reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
ostatnio też tak było, mówili mi że to niemożliwe żeby nie mieć żadnych dolegliwoci typu mdłości, zmęczenie że coś będzie nie tak. i było. wolałabym w łazience zamieszkać....
Ale te objawy to naprawdę każda ma.inne. Moja koleżanka miała chyba tylko lekkie mdłości troszkę ok 10 tyg, a tak to latała nawet w 9 miesiącu mylą.okna, wieszała firmy itp🙈 ja i bez ciąży nie mam energii. Po prostu taka jestem. Natomiast ja się tylko boję, żeby mdłości się za tydzień, dwa w wymioty nie przerodziły.
 
Ja mam wizytę 7.07 ;) bo później mój gin idzie na urlop i chce sprawdzić czy wszystko w porządku. I też mam zastrzyki z heparyny. Mam do Ciebie pytanie czy też Cię tak piecze po tym zastrzyku?
Nie piecze mnie, te zastrzyki powinno się dawać pod skórę i nie wypuszczać tego pęcherzyka powietrza tylko razem z nim wstrzyknac wszystko. W poprzedniej ciąży mi się siniaki robiły i momentami nie było gdzie wbić igły. Teraz póki co bez siniaków idzie ale dopiero dwa zrobiłam 😁
 
Hej dziewczyny! Melduję się z bólem cycków i brzucha, ale bez plamien 🥳😍 no i wahania nastroju przerastają mnie samą. 😁 Czytam że u Was wszystko ok do tej pory, bardzo mnie to cieszy! Na zdjęciu nasz towarzysz, piesek mojej przyjaciółki, ale w lasy jedzie zawsze z nami.
 
reklama
Hej dziewczyny! Melduję się z bólem cycków i brzucha, ale bez plamien 🥳😍 no i wahania nastroju przerastają mnie samą. 😁 Czytam że u Was wszystko ok do tej pory, bardzo mnie to cieszy! Na zdjęciu nasz towarzysz, piesek mojej przyjaciółki, ale w lasy jedzie zawsze z nami.
 

Załączniki

  • IMG_20220704_083914.jpg
    IMG_20220704_083914.jpg
    977,1 KB · Wyświetleń: 21
Do góry