reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Z takich ciekawostek to w ciąży trzeba uważać z oregano bo może być przyczyną poronienia ale to w dużych ilościach, a gałka muszkatołowa może zadziałać na nas jak narkotyk więc też trzeba uważać z ilością 😆 "Wszystko jest trucizną i nic nią nie jest, istotna jest dawka" 😁
 
reklama
Hahaha No będzie ciężko 🙈 my tez jedziemy ze znajomymi na 4-5 dni na imprezy w tym na koncert i zaś będę kłamać… nie chcemy nikomu mówić narazie, poczekamy do 12 tygodnia i prenatalnych, chyba ze ktoś wprost zapyta to pewnie nie będę kłamać. Głupio mi strasznie ale jeśli by coś się stało to wole żebyśmy tylko we dwójkę wiedzieli, myśle ze każdy to zrozumie, wiedza ile mamy lat ile się staraliśmy ile chorób i wszystkiego po drodze wiec na pewno wybacza ;)
u mnie o tyle trudniej, że bratowa w ciąży. W ogóle u nas rocznik 2022 obrodził w dzieci, bo jeszcze 2 kuzynki też rodzą. Ja miałam zamykać rok porodem w grudniu 2022, ale się nie udało. Tak więc temat ciąży jest przy każdym spotkaniu ostatnio 🙄
 
Będzie dobrze ✔ Ja też jutro betę powtarzam ale wcześniej test walne bo mam jeszcze zapas 😆


Mój brat mnie dziś zapytał czy w ciąży jestem, powiedziałam że tak ale chyba nie uwierzył 🤣


Można mozzarelle. Jest z mleka pasteryzowanego. Ja to czasem i sushi jadłam z surową ryba z zaufanej restauracji. Żyje, dzieci zdrowe.
moja gin w poprzedniej ciąży sushi też mi nie zabraniała. Pytałam 2 razy.
 
u mnie o tyle trudniej, że bratowa w ciąży. W ogóle u nas rocznik 2022 obrodził w dzieci, bo jeszcze 2 kuzynki też rodzą. Ja miałam zamykać rok porodem w grudniu 2022, ale się nie udało. Tak więc temat ciąży jest przy każdym spotkaniu ostatnio 🙄
To będziesz mieć marcowego rodzynka, jak już dzieci z '22 się znudzą 😉 A tak serio to też miałam być mamą z września 2022 , niestety nie wszystko da się zaplanować . I tak dobrze ze szybko udało się zajscvw ciążę. Teraz tylko ją donosić 🥰

moja gin w poprzedniej ciąży sushi też mi nie zabraniała. Pytałam 2 razy.
Sushi grillowane można, z surową rybą chodzi o to że może być nieświeża i wtedy zatrucie pokarmowe może być niebezpieczne dla mamy i dziecka. Niestety ja lubię tylko z surową ryba 😁
 
Ktoś idzie na wizytę w tym tygodniu? 😁 Ja liczę kiedy najlepiej pójść i wychodzi ze koło 20.07 powinno być serduszko. Zastrzyków z hrparyny mam na miesiąc więc aż tak mi się nie spieszy. Wogole to w aplikacji było pytanie ile dzieci to zaznaczyłam dwa lub więcej bo myślałam że chodzi te które już są na świecie. Potem w apce mislam cały czas dwa obrazki i jak się okazało to zaznaczyłam ciążę bliznaczą w apce 🤣 Myślicie że to znak? Ciekawe czy któraś z nas będzie mieć podwójne szczęście 🥰 Ja bym chciała 😁
 
Ktoś idzie na wizytę w tym tygodniu? 😁 Ja liczę kiedy najlepiej pójść i wychodzi ze koło 20.07 powinno być serduszko. Zastrzyków z hrparyny mam na miesiąc więc aż tak mi się nie spieszy. Wogole to w aplikacji było pytanie ile dzieci to zaznaczyłam dwa lub więcej bo myślałam że chodzi te które już są na świecie. Potem w apce mislam cały czas dwa obrazki i jak się okazało to zaznaczyłam ciążę bliznaczą w apce 🤣 Myślicie że to znak? Ciekawe czy któraś z nas będzie mieć podwójne szczęście 🥰 Ja bym chciała 😁
Ja mam wizytę 7.07 ;) bo później mój gin idzie na urlop i chce sprawdzić czy wszystko w porządku. I też mam zastrzyki z heparyny. Mam do Ciebie pytanie czy też Cię tak piecze po tym zastrzyku?
 
Ja dopiero za 2 tyg.- ok 16go (tzn dzis będę dzwonić, żeby się umówić, więc może się przesunąć o dzien lub dwa). Takze zobaczymy.OMG- dzis normalnie zero energii 🙄 🙈 juz bym znow poszła spać.
 
Ja planuje iść 18 na wizytę.Jezeli lekarz nie wyjedzie na urlop. Jak bd tydzień później luz, jak dłużej pójdę do innego. Ale mam mdłości 🤢 no i jeju śniło mi się, se dostałam okres i moja pierwsza młodzieńcza miłość 🤷
 
reklama
Do góry