reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny robicie hennę brwi? Ja zawsze robiłam laminację brwi i rzęs z farbką, ale w ciąży nie jest to wskazane. Podobno henna jest bezpieczna. Ja sobie obiecałam że z henną poczekam do drugiego trymestru, ale patrząc w lustro nie wyglądam za dobrze. (Jasna oprawa oczu). Muszę o siebie jakoś zadbać.
ja robię farbkę i moja przyjaciółka kosmetyczka powiedziała, że w pierwszym trymestrze mi nie zrobi bo kolor może nie wyjść...
 
Ja też dziś zero mocy,a miałam dwa wyjazdy do miasta ,ale jakoś żyje.
Mam pytanie do osób które biorą eurytox? Czy jak to się nazywa dokładnie 🙂
Mdli mnie dziś i na wymioty bierze,może być z tego? Tydzień już mialam spokój z tym .
Ja biore euthyrox 3 lata i nigdy mnie po nim nie mdliło :)
 
Ale fajnie. Ja czekam do 15 tygodnia. Masz jakieś przeczucie? :)
Pierwszy był chlopiec i tak czułam od początku ale niestety straciłam go w 20 tygodniu 😔 teraz bardzo chciałabym żeby był to chłopiec ale jakieś dziwne uczucie mam, że będzie jednak dziewczynka bo starania były również przed ovu 🙂
 
Dziewczyny bardzo sie cieszę z wszystkich pozytywnych wiadomości, oby tak dalej 🤞🥰
Ja nie wiem jak Wy znajdujecie czas byc na bieżąco i się tak często udzielać , ja nadrabiam Was od rana 🙈
Pojutrze zaczynam 11 tydzień, nie wiem kiedy to zleciało.. A dla pocieszenia wszytskim dziewczynom, ktore sie fatalnie czują powiem, ze ja mialam to samo, jeden wielki kac,dołek. Ale juz od tygodnia jest calkiem dobrze :) nadal nie zjem wielu potraw, ale juz mnie tak nie mdli i nie jestem taka spiaca. Take moze i Wam wkrótce to minie 🙂
Milego wieczoru i dobrego samopoczucia 🥰
 
A mi temperatura wzrasta... było 37,1 teraz już 37,5 nie wiem czy to wpływ duphastonu, ale 37,5 to już raczej stan podgoraczkowy....
Wzięłam paracetamol i się położyłam, dodatkowo lep mi pęka..
Zdrówka życzę 🥺 mnie dwa razy łapało przeziebienie. Bol gardła i takie osłabienie miałam. Piłam ten rosół z czosnkiem i później nawet chleb dodawałam. Dodatkowo zrobiłam sobie syrop z cebuli, miodu i czosnku. I łykałam go 2 razy dziennie. Teraz jak już mi lepiej to 1 raz. Moja kuzynka mówiła ze cała ciaze go brała i chyba dzięki niemu nie zachorowała. Także mam zamiar go pic także do końca.

@Lelum to Ty masz covida? Jak się czujesz?
Oo, jesteś z Gdańska? 🥰
Szybkie tempo wysyłki mają. 19 pobranie, a 22 już w laboratorium 😲
Dziękuję! 😊 oby wszystko było dobrze.
@natala123456 jesteś z Gdańska? 😁
@Kasia.dobry , a Ty skąd? 😁
niee, ale do Gdańska mam blisko 😁 więcej na wątku prywatnym 😊
Pierwszy był chlopiec i tak czułam od początku ale niestety straciłam go w 20 tygodniu 😔 teraz bardzo chciałabym żeby był to chłopiec ale jakieś dziwne uczucie mam, że będzie jednak dziewczynka bo starania były również przed ovu 🙂
jej, bardzo współczuje. Mogę wiedzieć co się stało ze straciłaś ciaze w 20 tc? Z tego jak patrzyłam na wynik Nifty nie zauwazylam nic niepokojącego….
 
reklama
Do góry