reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Hej, dziewczyny, wiem, że pisałam, że testy pozytywne, ale zrobiłam jeszcze jeden🤣 ładna kreska już wyszła. Myślę, czy jakbym poszła do lekarza 18 lipca to czy jak nie zobaczę serduszka albo niczego 🙈 to czy dostanę zawału 🙈
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-07-03-08-20-20-409_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-07-03-08-20-20-409_com.miui.gallery.jpg
    90,8 KB · Wyświetleń: 77
Tak ja 91. ja nie miałam na myśli Ciebie czy innej dziewczyny po 30 czy koło 30. Tylko swoją sytuacje. Bo Ty masz już dzieci, wiec to jest coś innego. Ja miałabym jedno. Ale chore. A teraz- może to tez być chore.
Kochana nie myśl tak. Tak ma. Jedno dziecko ,ale też jedno poronienie owec tu też 50:50 . Wiem,wiem że różnica w czasie poronienia ,ale nigdy nie wiemy jaka będzie kolejna ..

A co do osób,które mówiły że późno jesteś w ciąży ,to chyba Ci,ktorzy kiedyś za stare panny brali kobiety po 20rż.
 
Ostatnia edycja:
Oo to troszkę Nas jest z 90:)
Ja ostatnie 3 dni wstaje rano i mam w żołądku takie zawirowania... Mówię do męża po co mnie obudziłeś teraz się męczę,a tak bym przespała 😁
 
ciążę zawsze można przerwać. Jest wiele możliwości i wszystkie są legalne. Polecam poczytać np. Aborcja bez granic.
W marcu się dowiedziałam że serduszko przestało bić mojemu dziecku w 13 tyg, wyobraź sobie ze nie każdy szpital może usunąć martwa ciążę! A co dopiero żywą. Tylko szpitale państwowe mogą robić takie zabiegi i to chyba nie każdy. Jako że rodzilam dwa razy w prywatnym to też tam chciałam by mi usunęli martwa ciążę ale nie mogli 🙁
 
reklama
Do góry