reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
ja od jakiegoś czasu mam co jakiś czas brązowe plamienia. Byłam u lekarza, u mnie to akurat jest niewielki krwiak, mam odpoczywać, dostałam leki. Z dzisziutkiem było wszystko Ok jak byłam na wizycie 7+4, serducho biło. W środę idę znowu. Mam nadzieję że wszystko Ok, a krwiak po prostu się oczyszcza albo wchłania.
Ja miałam dzisiaj brązowe rano, teraz jakby lekko różowe ale widoczne delikatnie przy podcieraniu.
Dzisiaj pierwsza wizyta o 17, bardzo się denerwuje...
Jedna ciąża pusty pecherzyk, o tą obecną starania 2 lata..
 
@Natalia1991991 jestem w stanie zrozumiec Twoje obawy, ale narzekanie na wage 60 kg przy wzroście 160 to juz lekka przesada. Twoja waga jest prawidlowa. Rozumien ze moze Ci cos w wygladzie przeszkadzac, pewnie jak kazdej z nas, ale zamartwianie sie tym teraz? To akurat powinna by ostatnia rzecz o ktorej teraz należy myśleć.
 
@Natalia1991991 jestem w stanie zrozumiec Twoje obawy, ale narzekanie na wage 60 kg przy wzroście 160 to juz lekka przesada. Twoja waga jest prawidlowa. Rozumien ze moze Ci cos w wygladzie przeszkadzac, pewnie jak kazdej z nas, ale zamartwianie sie tym teraz? To akurat powinna by ostatnia rzecz o ktorej teraz należy myśleć.
dlatego teraz myślę, żeby jak najzdrowiej jesć i przytyć maks 12 kg
 
Ja miałam dzisiaj brązowe rano, teraz jakby lekko różowe ale widoczne delikatnie przy podcieraniu.
Dzisiaj pierwsza wizyta o 17, bardzo się denerwuje...
Jedna ciąża pusty pecherzyk, o tą obecną starania 2 lata..
żadnego nie można lekceważyć. Każde plamienie/krwawienie należy skonsultować z lekarzem. Trzymam kciuki aby na wizycie było wszystko Ok. Koniecznie daj znać!
 
reklama
A nie myślałaś np. o porodzie naturalnym ze znieczuleniem w kręgosłup?
Ja Ci opowiem moja historie 😂
1 porod przeżyłam strasznie myslalam ze ten bol to już mój koniec ze nie wyjde stamtąd żywa dlatego przy drugim zdecydowałam się na znieczulenie w kręgosłup, wszystko było ok, poród wywoływany 2tyg po terminie przygotowana do znieczulenia wiec zadowolona ze bólu nie będzie, a że była zima i w innym mieście obok ktorego rodziłam wydarzył się wypadek samochodowy z kilkoma powaznie rannymi to anestezjolog pojechal tam a ja musialam urodzić bez znieczulenia 😂😂 przeżyłam dwa porody sn wiec mam nadzieje ze i 3 bedzie ok, teraz chyba bardziej martwi mnie to ze np nie dam rady i będę musiała mieć cc. Jednak dochodzenie do siebie po sn przynajmniej w moim wypadku było zdecydowanie szybsze niż osób z bliskiego otoczenia które miały cc
 
Do góry