reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
ja mam bóle migrenowe od 10 roku życia. Tak samo jak moja mama, babcia, prababcia i ciocia :( i naprawdę wolę bóle porodowe, pooperacyjne itd. Nic się nie równa z migreną. Gdy trwa, myślę sobie, że wolałabym umrzeć. Do tego 🤮 rozsadzające mózg. Światłowstręt, zapachowstręt. Nie mogę jeść ani pić. Jestem wyjęta z życia.
Brzmi jak klasterowe bóle głowy…. Coś potwornego. W trakcie takiego bólu ludzie potrafią łamać sobie kończyny byleby tylko na chwilę poczuć coś innego niż ten przeklęty ból głowy.
Nie chcę sobie nawet tego wyobrażać :(
A często Cię takie coś łapie?
 
Brzmi jak klasterowe bóle głowy…. Coś potwornego. W trakcie takiego bólu ludzie potrafią łamać sobie kończyny byleby tylko na chwilę poczuć coś innego niż ten przeklęty ból głowy.
Nie chcę sobie nawet tego wyobrażać :(
A często Cię takie coś łapie?
ostatni miałam jakoś w marcu, więc nie tak często.
 
dzięki! Mnie przerażają kwestie organizacyjnej- mamy za małe mieszkanie na trójkę dzieci, teraz będzie ok, bo to bedzie mały brzdąc. Ale jak dzieci będą starsze, jak je po pokojach porozdzielać, żeby było ok... no i auto, gdzie ten trzeci fotelik zmieścić... musiałabym chyba męża z auta wywalić 🤣 Ale póki co, staram się tym nie przejmować, może jakieś rozwiązanie się znajdzie...
U nas też trzecie, ale na weekendy i wakacje już teraz mamy trójkę chłopaków, więc trzeba będzie pomyśleć nad czymś najlepiej 7 osobowym... Kolega męża pracuje w firmie produkującej autobusy, wczoraj pytaliśmy czy nie może dla nas kupić jako pracownik w preferencyjnej cenie🤣
 
U nas też trzecie, ale na weekendy i wakacje już teraz mamy trójkę chłopaków, więc trzeba będzie pomyśleć nad czymś najlepiej 7 osobowym... Kolega męża pracuje w firmie produkującej autobusy, wczoraj pytaliśmy czy nie może dla nas kupić jako pracownik w preferencyjnej cenie🤣
My mamy 7os Kia Sorento, wcześniej mieliśmy Carnivala. Auta rewelacyjne, duże i wygodne. Z nami (5os) na wakacje jezdzi pies postury konia, a miejsca jeszcze sporo. Box na dachu robi robote.
 
reklama
Do góry