reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Ja kiedyś miewałam bóle głowy, ale starałam się nic nie brać i samo przechodziło ( nie były takie silne) po urodzeniu syna czyli 12 lat temu, mam takie bóle, że często muszę się zwalniać z pracy, bo nie daję rady wytrzymać. Neurolog mi przepisał leki, ale w ciąży ich nie mogę przyjmować.
mnie pomogły też zimne okłady na czoło jak już nic nie działało, a wiedziałam że nie mogę nic wziąć
 
reklama
Cześć Dziewczyny! Chętnie do Was dołączę, termin porodu 7 marca 2023 ❤ Mam na imię Karolina, lat 34, to moje trzecie dzieciątko- pierwsza córa 8 lat, druga córa 4 lata, teraz liczymy na synka 😉 Szczerze mówiąc, nie planowałam już więcej dzieci, zaczynałam cieszyć się z życia bez pieluch, mleka, cycka 😂 Ale życie nas mega zaskoczyło i tym samym jestm tu z Wami 😀 Miałam już pierwsze usg, serducho biło w 6+4.
Miłego dnia :)
Witaj! Rozgosc się tutaj! Też czekamy na trzecie dziecko. To zawsze było nasze marzenie mieć trójkę dzieci ale długa nasza droga była do tego. Liczę że tym razem będzie wszystko dobrze i będę tulic w ramionach mój trzeci skarb w marcu 🥰
 
Ja kiedyś miewałam bóle głowy, ale starałam się nic nie brać i samo przechodziło ( nie były takie silne) po urodzeniu syna czyli 12 lat temu, mam takie bóle, że często muszę się zwalniać z pracy, bo nie daję rady wytrzymać. Neurolog mi przepisał leki, ale w ciąży ich nie mogę przyjmować.
ja mam bóle migrenowe od 10 roku życia. Tak samo jak moja mama, babcia, prababcia i ciocia :( i naprawdę wolę bóle porodowe, pooperacyjne itd. Nic się nie równa z migreną. Gdy trwa, myślę sobie, że wolałabym umrzeć. Do tego 🤮 rozsadzające mózg. Światłowstręt, zapachowstręt. Nie mogę jeść ani pić. Jestem wyjęta z życia.
 
Witaj! Rozgosc się tutaj! Też czekamy na trzecie dziecko. To zawsze było nasze marzenie mieć trójkę dzieci ale długa nasza droga była do tego. Liczę że tym razem będzie wszystko dobrze i będę tulic w ramionach mój trzeci skarb w marcu 🥰
dzięki! Mnie przerażają kwestie organizacyjnej- mamy za małe mieszkanie na trójkę dzieci, teraz będzie ok, bo to bedzie mały brzdąc. Ale jak dzieci będą starsze, jak je po pokojach porozdzielać, żeby było ok... no i auto, gdzie ten trzeci fotelik zmieścić... musiałabym chyba męża z auta wywalić 🤣 Ale póki co, staram się tym nie przejmować, może jakieś rozwiązanie się znajdzie...
 
dzięki! Mnie przerażają kwestie organizacyjnej- mamy za małe mieszkanie na trójkę dzieci, teraz będzie ok, bo to bedzie mały brzdąc. Ale jak dzieci będą starsze, jak je po pokojach porozdzielać, żeby było ok... no i auto, gdzie ten trzeci fotelik zmieścić... musiałabym chyba męża z auta wywalić 🤣 Ale póki co, staram się tym nie przejmować, może jakieś rozwiązanie się znajdzie...
my przy 3 zmieniliśmy samochód, bo jak wybraliśmy się w 1 podróż to była masakra. Kopanie, walenie łokciami, stękanie, płacz. Mamy teraz dzieciowóz chrysler Town&Country i kochamy go za wszystko. Za luz, za bagażnik, za milion przegródek, za telewizorki, za komfort jazdy, za wszystko.
 
Cześć Dziewczyny! Chętnie do Was dołączę, termin porodu 7 marca 2023 ❤ Mam na imię Karolina, lat 34, to moje trzecie dzieciątko- pierwsza córa 8 lat, druga córa 4 lata, teraz liczymy na synka 😉 Szczerze mówiąc, nie planowałam już więcej dzieci, zaczynałam cieszyć się z życia bez pieluch, mleka, cycka 😂 Ale życie nas mega zaskoczyło i tym samym jestm tu z Wami 😀 Miałam już pierwsze usg, serducho biło w 6+4.
Miłego dnia :)
Hej🙂 Witamy na pokładzie 🙂
 
Moje dzieciaki mają teraz 2 i 1. Jak się młode urodzi to będzie 3 lata i niecałe 2 różnicy ;)
Oesu podziwiam 😊. Ale slodka gromadka będzie. Mała różnica wieku ma swoje plusy ale na poczatku ciężko.Masz kogoś do pomocy ?
U nas będzie rowno 2 lata i nie wiem jak damy radę 😄 babcie nowoczesne 😄
 
reklama
Dziewczyny wczoraj kochałam się z mężem i po zaczął mnie bolec ale nie jakos mocno tak jak by jajnik z prawej strony , później mi przeszło ale w nocy jak się przekręcałam z prawej na lewą to też go trochę odczuwałam. Rano jak wstałam to też chwilami dawał o sobie odczuć. Nie wiem czy zacząć panikować czy to normalne ...
 
Do góry