reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Ciekawa rozrywka 😁 w czym jeszcze moczysz test??

W niczym ;) to fotka od dziewczyny z forum, bała się że jest w ciąży, ale zanim zdążyła nasikać to ze stresu wylała na niego płyn. Więc generalnie faktycznie jak się jest w ciąży to test się fajnie wybarwia, ale jak się nie jest to też ;)

Mnie to tam ryba bo mnie jeszcze negatywne testy nie bolą, ale zawód niektórych dziewczyn bywa gorzki. Nie muszę nawet daleko szukać chociażby ostatnio na ciążą po poronieniu https://www.babyboom.pl/forum/temat/ciaza-po-poronieniu.3780/page-22280#post-22678442 (użytkowniczka Dolis)

Także ja tam wolę mieć test, który słabo się wybarwia ale nie pokazuje fałszywych kresek
 
W niczym ;) to fotka od dziewczyny z forum, bała się że jest w ciąży, ale zanim zdążyła nasikać to ze stresu wylała na niego płyn. Więc generalnie faktycznie jak się jest w ciąży to test się fajnie wybarwia, ale jak się nie jest to też ;)

Mnie to tam ryba bo mnie jeszcze negatywne testy nie bolą, ale zawód niektórych dziewczyn bywa gorzki. Nie muszę nawet daleko szukać chociażby ostatnio na ciążą po poronieniu https://www.babyboom.pl/forum/temat/ciaza-po-poronieniu.3780/page-22280#post-22678442 (użytkowniczka Dolis)

Także ja tam wolę mieć test, który słabo się wybarwia ale nie pokazuje fałszywych kresek
Ok, tylko po co to pisać?? Żebyśmy stresowały się jeszcze bardziej? Ja staram się od ponad roku z przerwami i nigdy mi żaden test nie pokazała kreski.. czemu chcesz wprowadzać niepokój? Nie kumam.
 
Ok, tylko po co to pisać?? Żebyśmy stresowały się jeszcze bardziej? Ja staram się od ponad roku z przerwami i nigdy mi żaden test nie pokazała kreski.. czemu chcesz wprowadzać niepokój? Nie kumam.

Niepokój bo nie polecam testu, który na forum jest niepolecany?
O kiedy test odbiera ciąże?

Również staram się od roku, w między czasie przeszłam ciąże pozamaciczną i nie bardzo wiem co to zmienia?
 
Ja troszkę później,bo około 18 pewnie ...
W dodatku pękła mi jedynka i dziś czeka mnie dentysta....ehhh boje się 🙂
Mam wyniki :)
Beta 1133 wiec przyrost 133%
Prog mi spadł trochę bo z 30 na 26 wiec nie wiem czy ok
Ale tsh od ub tygodnia z 1,2 urosło mi do 4,0.
Zadzwoniłam do endokrynologa ale będzie dopiero we wtorek wiec zadzwoniłam do kliniki i mam przełożona wizytę z przyszłego piątku na jutro :)))
Myśle ze 1 dzień to się nic nie stanie- mam nadzieje :)
Zaczynam już troszkę wierzyć ze będzie dobrze.
3mam kciuki za Twój przyrost 😍
 
reklama

Załączniki

  • IMG_3914.JPG
    IMG_3914.JPG
    118 KB · Wyświetleń: 82
Do góry