reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Dziewczyny.. może która tez tak miała - już się tak zestresowałam ze szok.. wiem, ze to nie jest dobre ale nie wiem co robić 😔
21.06 doszło do zbliżenia (ostatnie przed dzisiejszym dniem gdzie się dowiedziałam ze jestem w ciazy). 28.06 czyli 7 dni po seksie byłam na RTG klatki piersiowej 😔 nie miałam bladego pojęcia, ze jestem w ciazy i ze w ogóle mogę być… nie wiem co mam robić wujek Google powiedział bardzo dużo złych rzeczy i teraz wychodzę z siebie.. 😔
To chyba za wczesnie na jakiekolwiek skutki. Zarodek zaczął sie wtedy dopiero zagnieżdżać.
 
reklama
A jak się kociak zachowuje wobec dziecka? :) zastanawia mnie jaka moja bedzie, bo to mały wariat jest 🙈
Jak rodziłam swoje dzieciaki to mieliśmy kocura. Był mega agresywny. Jak mu coś nie podpasowalo to gryzł, drapał itp. Bardzo bałam się co będzie jak będzie małe dziecko. Ale obwąchał i… jak tylko mała zapłakała to był przy niej, a jak za długo płakała to chciał nas atakować myśląc chyba ze krzywdę jej robimy. Potem corka mogła z nim robić co chciała jaka jedyna. Jak urodził się syn to nie miał już takiego szczescia, ale nie atakował go, po prostu odchodził jak mały się do niego zbliżał ☺️
 
U nas takim „kotkiem” proroczym jest syn 😂 ostatnio tez miał mega przypływ miłości do mamy, teraz tez się zaczyna 😂 śmieszy mnie to bardzo bo przytula się do brzusia jakby serio czuł ze tam „cos” jest 😂
 
Mnie niestety przeziębienie nie opuszcza :(
Wypocilam się w nocy po wodzionce ale jestem słaba, mam lekka gorączkę (to myśle dobrze bo organizm walczy) jestem właśnie po kolejnej wodzionce- zaraz mi czosnek uszami wyjdzie 🤪
Zostałam dzisiaj na HO, wyleze się a jak będzie gorzej to wezmę l4 bo nie mam zamiaru ryzykować :(

Mam pytanie z innej beczki mam blizny w pępku i pod po laparoskopii z kwietnia, są czerwone/ różowe czym najlepiej smarować żeby zniknęły albo zbladły? Pewnie całkiem nie znikną ale boje sie ze jak nie zacznę czegoś teraz z tym robić to jak zacznie rosnac brzuszek to mi sie wszystko rozejdzie.
Dajcie znać 😘
 
Mnie niestety przeziębienie nie opuszcza :(
Wypocilam się w nocy po wodzionce ale jestem słaba, mam lekka gorączkę (to myśle dobrze bo organizm walczy) jestem właśnie po kolejnej wodzionce- zaraz mi czosnek uszami wyjdzie 🤪
Zostałam dzisiaj na HO, wyleze się a jak będzie gorzej to wezmę l4 bo nie mam zamiaru ryzykować :(

Mam pytanie z innej beczki mam blizny w pępku i pod po laparoskopii z kwietnia, są czerwone/ różowe czym najlepiej smarować żeby zniknęły albo zbladły? Pewnie całkiem nie znikną ale boje sie ze jak nie zacznę czegoś teraz z tym robić to jak zacznie rosnac brzuszek to mi sie wszystko rozejdzie.
Dajcie znać 😘
a na covidka się badałaś? U mnie w bliskim otoczeniu teraz sporo osób choruje. Niektórzy z wakacji przywieźli.
 
reklama
Mnie niestety przeziębienie nie opuszcza :(
Wypocilam się w nocy po wodzionce ale jestem słaba, mam lekka gorączkę (to myśle dobrze bo organizm walczy) jestem właśnie po kolejnej wodzionce- zaraz mi czosnek uszami wyjdzie 🤪
Zostałam dzisiaj na HO, wyleze się a jak będzie gorzej to wezmę l4 bo nie mam zamiaru ryzykować :(

Mam pytanie z innej beczki mam blizny w pępku i pod po laparoskopii z kwietnia, są czerwone/ różowe czym najlepiej smarować żeby zniknęły albo zbladły? Pewnie całkiem nie znikną ale boje sie ze jak nie zacznę czegoś teraz z tym robić to jak zacznie rosnac brzuszek to mi sie wszystko rozejdzie.
Dajcie znać 😘
o tez chętnie posłucham o bliźnie! :)
 
Do góry