reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny macie jakies ulubione stronki dla kobiet jak my? O ciąży, dzieciach itp? :)
Tak jak np mamaginekolog czy mama lama na yt. Z chęcią bym sobie poczytala jakies ciekawe artykuly lub poogladala jakies podcasty :)
 
że ryzyko często wychodzi przesadzenie wysokie szczególnie jeśli kobieta jest bliska 40. Potem tylko płacz, nerwy, często pada decyzja o amniopunkcji i w rezultacie okazuje się, że dziecko zdrowe. Woleliśmy sobie tego nie fundować i zdecydowaliśmy się na dużo droższe badanie NIPT.
O widzisz dziękuje nie miałam pojęcia o tym 🙈
Jutro dopytam ginekologa jeszcze :)
 
I jaka cena? Moja znajoma po tych właśnie takich droższych lepszych,usłyszała że dziecko będzie chore bardzo. Urodził się zdory chłop
chyba 2200 płaciliśmy. To był nasz największy wydatek, ale stwierdziłam, że dla mnie to ważne i wolę zrobić to badanie rezygnując z prywatnej położnej, czy sali jednoosobowej. Dla mnie to nie był priorytet.
 
Ja będę robić prenatalne usg + pappa i jak tam coś wyjdzie źle to NIPT. Szczerze mówiąc wolę kupić lepszy wózek niz płacić 3tys za badania.
 
Ja będę robić prenatalne usg + pappa i jak tam coś wyjdzie źle to NIPT. Szczerze mówiąc wolę kupić lepszy wózek niz płacić 3tys za badania.
no pewnie, to indywidualna decyzja. My np. wózek wybraliśmy jeden z tańszych na rynku, bo dla nas to też nie było ważne. Teraz w ogóle wózek i wyprawkę mamy z głowy. Mi się jedynie zamarzyła 2 osobowa przyczepka rowerowa. Tu też ceny potrafią być szalone.
 
reklama
Dobry wieczór kobietki.
Chyba mogę do was dołączyć jak mogę oczywiście 🙈 Miesiączka spóźniona 5 dni. Dziś po godzinie 17 zrobiłam test. Jutro rano powtórze ale chyba nic już to nie zmieni. Ciąża nie planowana na pokładzie córka Rok i 7 miesięcy. Nie wiem czy sobie poradzę z dwójką. Partner się mega cieszy ale dużo czasu spędza w pracy ☺️ Mam 29 lat :) Pierwszy poród SN. Bóle krzyżowe za miło nie wspominam 😁
noo piękne kreseczki! Gratulujemy i witamy cieplutko 😊
 
Do góry