reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Trochę nie ma sensu tego porównywać. Każda z nas ma inny cykl, kiedy indziej była owulacja, kiedy indziej implantacją itp. Raczej takie porównanie może Tobie przynieść więcej szkody niż pożytku, bo zaczniesz się stresować ze ktoś ma więcej a Ty o wiele mniej… wiem co mówię, bo sama chciałam tak porównywać, ale dziewczyny szybko mnie sprowadziły na ziemie ☺️
Właśnie widzę jaka duża jest rozbieżność w cyferkach więc już nie będę porównywać 🙂 chyba dobrze że zadałam to pytanie, bo przynajmniej odpuściłam tą kwestię 🤣
Chyba potrzebowałam taki kubeł zimnej wody 🤣
 
Ostatnia edycja:
reklama
Właśnie widzę jaka duża jest rozbieżność w cyferkach więc już nie będę porównywać 🙂 chyba dobrze że zadałam to pytanie, bo przynajmniej odpuściłam tą kwestię 🤣
Chyba potrzebowałam taki kubeł zimnej wody 🤣
nie ma co się tym sugerować. Patrz jaki miałaś wynik najpierw, pozniej zmierz przyrost i tyle. Jeśli rośnie to najważniejsze. Każda ciąża i wartości kosmówkowe są inne j tak długo jak mieszczą się w normie to wszystko jest ok 😉😊
 
Jejku musze tu zaglądać regularnie bo jak odpuszczam kilka godzin to nie idzie pozniej doczytać wszystkiego 😜😅 ja się dziś przyznam że zgrzeszyłam 🙈 ojadlam się cheesow I McFlurry z Maca. Ale kurcze taka jakas miałam meeega ochotę na to że szok. Na pocieszenie reszte dnia jadłam zdrowo wiec mma nadzieję że Kropek mi wybaczy te śmieci które mu tam powrzucałam dzisiaj na kolację 🤪😅
 
Dobry wieczór kobietki.
Chyba mogę do was dołączyć jak mogę oczywiście 🙈 Miesiączka spóźniona 5 dni. Dziś po godzinie 17 zrobiłam test. Jutro rano powtórze ale chyba nic już to nie zmieni. Ciąża nie planowana na pokładzie córka Rok i 7 miesięcy. Nie wiem czy sobie poradzę z dwójką. Partner się mega cieszy ale dużo czasu spędza w pracy ☺️ Mam 29 lat :) Pierwszy poród SN. Bóle krzyżowe za miło nie wspominam 😁
 

Załączniki

  • IMG20220710210743.jpg
    IMG20220710210743.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 41
Dziewczyny jaki jest mniej więcej koszt badań prenatalnych? USG plus krew ?
U nas ok 350zl , ja zawsze mam na NFZ 😉

Dobry wieczór kobietki.
Chyba mogę do was dołączyć jak mogę oczywiście 🙈 Miesiączka spóźniona 5 dni. Dziś po godzinie 17 zrobiłam test. Jutro rano powtórze ale chyba nic już to nie zmieni. Ciąża nie planowana na pokładzie córka Rok i 7 miesięcy. Nie wiem czy sobie poradzę z dwójką. Partner się mega cieszy ale dużo czasu spędza w pracy ☺️ Mam 29 lat :) Pierwszy poród SN. Bóle krzyżowe za miło nie wspominam 😁
Witamy! Gratulacje, piękne kreski! Poradzisz sobie. Ja czekam na trzecie a różnica między 1 i 2 to półtora roku 😃
 
reklama
Dobry wieczór kobietki.
Chyba mogę do was dołączyć jak mogę oczywiście 🙈 Miesiączka spóźniona 5 dni. Dziś po godzinie 17 zrobiłam test. Jutro rano powtórze ale chyba nic już to nie zmieni. Ciąża nie planowana na pokładzie córka Rok i 7 miesięcy. Nie wiem czy sobie poradzę z dwójką. Partner się mega cieszy ale dużo czasu spędza w pracy ☺️ Mam 29 lat :) Pierwszy poród SN. Bóle krzyżowe za miło nie wspominam 😁
oooo mój synek tez 1,7. Koniec listopada 2020.
 
Do góry