reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Mi zawsze jakoś się udaje ją złapać w Medicover ;) ale to prawda, ma spore obłożenie...
A nawet nie wiedziałam, że ona tam przyjmuje. Próbowałam bezpośrednio w gabinecie, ale właśnie wszystko było zapchane. A tez słyszałam dużo dobrego, więc chciałam się załapać :) spróbuję w takim razie w medicoverze :D
 
Dziewczyny mam takie pytanie odnośnie beta hcg 🤔 kojarzycie lub pamiętacie jakie miałyście wartości w 3-4 tyg? 🤔
Trochę nie ma sensu tego porównywać. Każda z nas ma inny cykl, kiedy indziej była owulacja, kiedy indziej implantacją itp. Raczej takie porównanie może Tobie przynieść więcej szkody niż pożytku, bo zaczniesz się stresować ze ktoś ma więcej a Ty o wiele mniej… wiem co mówię, bo sama chciałam tak porównywać, ale dziewczyny szybko mnie sprowadziły na ziemie ☺️
 
Trochę nie ma sensu tego porównywać. Każda z nas ma inny cykl, kiedy indziej była owulacja, kiedy indziej implantacją itp. Raczej takie porównanie może Tobie przynieść więcej szkody niż pożytku, bo zaczniesz się stresować ze ktoś ma więcej a Ty o wiele mniej… wiem co mówię, bo sama chciałam tak porównywać, ale dziewczyny szybko mnie sprowadziły na ziemie ☺️
Dokładnie tak. W dodatku ja się naczytałam że nie mam dużego przyrostu ,a serduszko biło i to w dobrym tempie 🙂
 
A odpowiadając na pytania:
Ja jestem z okolic Warszawy.
I popieram wątek prywatny! Tylko może niech nam się ciąże rozkręcą i dotrą inne chętne marcówki :)

Co do witamin - biorę Prenatal Uno. Póki co lekarz powiedział, że wystarczy i po wszystkich badaniach zobaczy czy czegoś jeszcze brakuje. Nic nie biorę na własną rękę.

Dziewczyny, czy któraś z Was ma mdłości lub wymioty? Wszyscy o tym mówią, ja dziś skończyłam 6 tydzień i nic z tych rzeczy mi nie dolega. Tylko rozciąganie w brzuchu i senność.
ja też Kochana tylko bóle brzucha i meeeeggaaaaa senność 🤦🏼‍♀️😖 no i jeszcze czasem ma jakieś jazdy z humorami 😅 a tak to nic- jem wszystko to co jadłam, ani żadnych zachcieqajek ani "odpychanek"
 
Dzien dobry 🥰 witam wszystkie nowe dziewczyny 😉 troche sie nas tu nazbierało 😀
Odnośnie pytania kto jest skad, ja malopolska, ale mieszkam w UK. Tu nawet pomimo tego ze jestem po in vitro, nie mam żadnych lekow. Progesteron tylko do dnia testu. Mam brac kwas foliowy i tyle.

Odnośnie watku prywatnego trzeba koniecznie! Ale jeszcze przyjdzie na to czas. :)

Ja poza apetytem i zmeczeniem zadnych innych objawow nie widze :) a, jeszcze mi bęben wywalilo strasznie! W zyciu nie mialam takiego problemu, waga ta sama, a spodni nie dopinam. Wczoraj musialam kupic pare większych ciuchów bo wszystko gniecie 🙈

Miłej niedzieli 🙂
ja ma to samo. Waga stoi w miejscu a będzie taki, że tylko sukienki w gumkę 😅🤦🏼‍♀️ ale mam lekka hiperstymulacje i lekarka mówiła że to powiększone jajniki tak rozpychają brzucho
 
reklama
Do góry