reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Hej

Dołączam się i ja 🥰 Wstępnie termin na 19 marca 😍 Póki co kreseczka to zaledwie cień cienia ale jednak! Za 2 dni powtarzam 😊 Ale czas szybko leci, dopiero co dołączyłam do grupy październikowe mamy 2021 a tu już druga pociecha w drodze 😍😍😍
 
W aplikacji mam 6+0 a wyżej że to 7tydzien. I jak tak samo to też rozumuje 😁

I w nocy czułam takie pulsowanie jajnika plus oczywiście lewy mnie tak kuł jak by igłą ktoś nakuwal i puszczał..
 
Hej

Dołączam się i ja 🥰 Wstępnie termin na 19 marca 😍 Póki co kreseczka to zaledwie cień cienia ale jednak! Za 2 dni powtarzam 😊 Ale czas szybko leci, dopiero co dołączyłam do grupy październikowe mamy 2021 a tu już druga pociecha w drodze 😍😍😍
Hej. To ile będzie miesięcy różnicy między maluchami ? U mnie między straszakami jest 14 miesięcy, ale młodszy ma dopiero 13 miesięcy 🤣
 
Hej. To ile będzie miesięcy różnicy między maluchami ? U mnie między straszakami jest 14 miesięcy, ale młodszy ma dopiero 13 miesięcy 🤣


U nas będzie 17 miesiecy różnicy 🥰

Mam nadzieję, że drugi szkrab będzie podobny do córki, bo aktualnie ma 8 miesięcy i od narodzin do teraz nie odczułam, że mam dziecko 😅 takie cudo kochane, wiecznie uśmiechnięta, zdrowa i co najważniejsze - przesypiajaca całe noce 😍 Teraz jedynie zaczyna się zabawa bo mała zaczyna powoli chodzić i jest wszędzie 😅 Jedynie obawiam się bardzo jak to będzie z poświęcaniem jej czasu bo poprzednia ciążę znosiłam fatalnie 😬
 
U nas będzie 17 miesiecy różnicy 🥰

Mam nadzieję, że drugi szkrab będzie podobny do córki, bo aktualnie ma 8 miesięcy i od narodzin do teraz nie odczułam, że mam dziecko 😅 takie cudo kochane, wiecznie uśmiechnięta, zdrowa i co najważniejsze - przesypiajaca całe noce 😍 Teraz jedynie zaczyna się zabawa bo mała zaczyna powoli chodzić i jest wszędzie 😅 Jedynie obawiam się bardzo jak to będzie z poświęcaniem jej czasu bo poprzednia ciążę znosiłam fatalnie 😬
Rozumiem doskonale. U mnie z kolei córka mega hnb i tak jest do dzis🤦 a tu 5 miesięcy miała i postarałam się o następne🤡 synek jest niebo grzeczniejszy, ale za to uparty za tym cycem😕
 
U nas będzie 17 miesiecy różnicy 🥰

Mam nadzieję, że drugi szkrab będzie podobny do córki, bo aktualnie ma 8 miesięcy i od narodzin do teraz nie odczułam, że mam dziecko 😅 takie cudo kochane, wiecznie uśmiechnięta, zdrowa i co najważniejsze - przesypiajaca całe noce 😍 Teraz jedynie zaczyna się zabawa bo mała zaczyna powoli chodzić i jest wszędzie 😅 Jedynie obawiam się bardzo jak to będzie z poświęcaniem jej czasu bo poprzednia ciążę znosiłam fatalnie 😬
Ja niestety nieraz tak źle się czułam w ciąży z synem, że zaniedbywałam pewnie corcie, mam do dzisiaj takie wrażenie. Ale jak już jest synek to musi być 😅 oby ta ciąża była łaskawa pod względem objawów jak i wyników 🙏🥺
 
reklama
Do góry