reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny czy wasze maluchy obracają się w brzuchu. Tzn. moja mała ułożona jest główka do dołu ale lubi leżeć bokiem. Raz ma plecy po prawej a raz po lewej stronie🙂 Zastanawia mnie to jak ona daje rady się tak obrócić skoro tam tak ciasno.

Oj tak, dwa razy dziennie potrafi dzidzia zmienić stronę 😉
 
Czesc. Ja od wczoraj w szpitalu. Zdjęli mi szew ale wszystko ok oprócz nadcisnienia. Kończę 37tc i czekam co powiedzą dalej. Gratuluje wszystkim rozpakowanym i codziennie sprawdzam kto następny ;)
 
Czesc. Ja od wczoraj w szpitalu. Zdjęli mi szew ale wszystko ok oprócz nadcisnienia. Kończę 37tc i czekam co powiedzą dalej. Gratuluje wszystkim rozpakowanym i codziennie sprawdzam kto następny ;)
Już nas chyba mało zostało, pewnie większość dziewczyn na forum zamkniętym :) ja to termin na dzisiaj to już rano męża obudziłam mówię wstawaj zaczynamy domową preindukcje haha 😆
 
Ja byłam u doktora 2 tygodnie temu i mi doktor powiedział że już będę rodzic 3 dni mi daje do następnej wizyty nie dotrzymam a tu 2 tygodnie minęło termin mam na dzisiaj i nic. Ale ciężko chodzić ciężko siedzieć nawet i tak leci dalej.
 
Ja byłam u doktora 2 tygodnie temu i mi doktor powiedział że już będę rodzic 3 dni mi daje do następnej wizyty nie dotrzymam a tu 2 tygodnie minęło termin mam na dzisiaj i nic. Ale ciężko chodzić ciężko siedzieć nawet i tak leci dalej.
Dlatego mi to położna powiedziała żeby nie słuchać tego co mówi lekarz. Mówi, że ile razy było, że pacjentka słyszała, że jeszcze prędko nie urodzi a zdążyła wyjść z przychodni i wody jej odchodziły :D mnie chciała skierować do znajomej położnej co 20 lat porody przyjmuje żeby ona zbadała i oceniła szanse mojej szyjki ale jak na razie czekam na rozwój sytuacji bo ja też na dzisiaj termin.
 
Hej dziewczyny, a mnie ginekolog zmienila termin ostatnio. Z 17 marca na 22. Dziwię się trochę bo nie tak zaawansowanej ciazy to chyba si nie zmienia terminu ze względu na wielkość ciazy. Z 38 tyg zmieniła na 37. Teraz jestem w 38 według nowego terminu. Ktoś tak miał?😱
 
Hej dziewczyny, a mnie ginekolog zmienila termin ostatnio. Z 17 marca na 22. Dziwię się trochę bo nie tak zaawansowanej ciazy to chyba si nie zmienia terminu ze względu na wielkość ciazy. Z 38 tyg zmieniła na 37. Teraz jestem w 38 według nowego terminu. Ktoś tak miał?😱
Nieeee teraz to tak jak mówisz już ten pomiar jest indywidualny. Ja wczoraj miałam USG w 39+6 a z USG niby 38+1 ale to teraz to już pomiar obarczony dużym błędem. Mi pierwszą ciążę 3 dni przed porodem też tak zmierzyli, że błąd był aż 700 gramów za mało wyważone w porównaniu z porodem i dlatego tak wyszło. Ale nie sprawiło to, że poród był później. Dzwoniłam dzisiaj do szpitala zapisać się na ktg po terminie to się mnie pytała tylko o termin z OM i z pierwszego trymestru.
 
reklama
Nieeee teraz to tak jak mówisz już ten pomiar jest indywidualny. Ja wczoraj miałam USG w 39+6 a z USG niby 38+1 ale to teraz to już pomiar obarczony dużym błędem. Mi pierwszą ciążę 3 dni przed porodem też tak zmierzyli, że błąd był aż 700 gramów za mało wyważone w porównaniu z porodem i dlatego tak wyszło. Ale nie sprawiło to, że poród był później. Dzwoniłam dzisiaj do szpitala zapisać się na ktg po terminie to się mnie pytała tylko o termin z OM i z pierwszego trymestru.
No właśnie tak myslalam. Jak nie urodzę do 22 marca to mam zgłosić sie na badania do szpitala. Rodze w Szwajcarii.
Dzięki za odpowiedź. Trochę mnie to uspokoiło 🙂
 
Do góry