reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Hej dziewczynki😗 witam Was
Wczoraj byłam na wizycie, wszystko ok szyjka rozpulchniona krótka. Mam czekać, wizyta za 9dni. Jednak w nocy dziś od 1 ból jak na miesiączkę, nie ustępował. Podchodziłam, przeszło, za 2h znów… i tak to teraz. Trochę lepiej, ale pewnie to przepowiadające. Czuje się od 1w nocy jakbym miała mocna miesiączkę. Czy któraś z Was tak miała?
(38tc.)
 
reklama
Hej dziewczynki😗 witam Was
Wczoraj byłam na wizycie, wszystko ok szyjka rozpulchniona krótka. Mam czekać, wizyta za 9dni. Jednak w nocy dziś od 1 ból jak na miesiączkę, nie ustępował. Podchodziłam, przeszło, za 2h znów… i tak to teraz. Trochę lepiej, ale pewnie to przepowiadające. Czuje się od 1w nocy jakbym miała mocna miesiączkę. Czy któraś z Was tak miała?
(38tc.)
Hej 🙂 ja też tak mam, też jestem w 38 tyg i sporo mam tych przepowiadających, tak samo się czuję jakbym miała dostać miesiączkę i tak spina się brzuch. Raz mocniej to odczuwam, raz słabiej i zawsze się zastananawiam czy to już bo to moja pierwsza ciąża🙂
 
Hej dziewczynki😗 witam Was
Wczoraj byłam na wizycie, wszystko ok szyjka rozpulchniona krótka. Mam czekać, wizyta za 9dni. Jednak w nocy dziś od 1 ból jak na miesiączkę, nie ustępował. Podchodziłam, przeszło, za 2h znów… i tak to teraz. Trochę lepiej, ale pewnie to przepowiadające. Czuje się od 1w nocy jakbym miała mocna miesiączkę. Czy któraś z Was tak miała?
(38tc.)
Mnie od właśnie mniej więcej początku 39tyg co noc takie akcje budzą, brzuch twardy
Hej 🙂 ja też tak mam, też jestem w 38 tyg i sporo mam tych przepowiadających, tak samo się czuję jakbym miała dostać miesiączkę i tak spina się brzuch. Raz mocniej to odczuwam, raz słabiej i zawsze się zastananawiam czy to już bo to moja pierwsza ciąża🙂
A u mnie to tak było właśnie na waszym etapie a teraz jak jestem już dzień po terminie to nic mnie nie boli...nic 😵😵
 
Mnie od właśnie mniej więcej początku 39tyg co noc takie akcje budzą, brzuch twardy

A u mnie to tak było właśnie na waszym etapie a teraz jak jestem już dzień po terminie to nic mnie nie boli...nic 😵😵
Ja miałam problemy z szyjką i do 36 tyg brałam luteinę i magnez, musiałam trochę leżeć i wydawało mi się że jak odstawie leki to na pewno szybko urodzę a we wtorek byłam na wizycie i Mała jest już bardzo nisko ułożona ale szyjka skrócona max ale jeszcze zamknięta i niby wszystko wskazuje na to że nie dotrwam do terminu 24.03 ale jakoś po za tymi przepowiadającymi skurczami czasami to wcale się nie czuję jakbym miała zaraz rodzić 🙂
 
Ja miałam problemy z szyjką i do 36 tyg brałam luteinę i magnez, musiałam trochę leżeć i wydawało mi się że jak odstawie leki to na pewno szybko urodzę a we wtorek byłam na wizycie i Mała jest już bardzo nisko ułożona ale szyjka skrócona max ale jeszcze zamknięta i niby wszystko wskazuje na to że nie dotrwam do terminu 24.03 ale jakoś po za tymi przepowiadającymi skurczami czasami to wcale się nie czuję jakbym miała zaraz rodzić 🙂
Ja właśnie będąc po terminie też nie czuje niczego co miałoby zwiastować szybki poród :D ale może będzie jak w filmach wiadro wód płodowych poleci...złapie mnie w sklepie, dwa skurcze i po haha 😝😝
 
Ja właśnie będąc po terminie też nie czuje niczego co miałoby zwiastować szybki poród :D ale może będzie jak w filmach wiadro wód płodowych poleci...złapie mnie w sklepie, dwa skurcze i po haha 😝😝
ja w trzeciej ciazy z córka caly czas duzo chodizlam, spacerowalam, w domu aie nie oszczedzalam. Zawsze n aspacerze duzo regularnej pracy macicy, a w domu od razu cisza. Bylam podlamana bo minal termin z OM i na wizycie lekar zmowi, ze juz wszystko gotowe, rozwarcie 2 cm od kilku tyg, szyjka skrocona i zrobil mi tylko lekki masaz krocza. Bylam pewna ze urodze za momencik. Ale kolejny dzien minal i dopiero rano 2 dnia po TP odszedl czop z krwia i akcja juz poszybowala, nagle, ale szybko i to był moj najlepszy porod. Moze u ciebie tez bedzie z zaskoczenia.
 
Hej dziewczynki😗 witam Was
Wczoraj byłam na wizycie, wszystko ok szyjka rozpulchniona krótka. Mam czekać, wizyta za 9dni. Jednak w nocy dziś od 1 ból jak na miesiączkę, nie ustępował. Podchodziłam, przeszło, za 2h znów… i tak to teraz. Trochę lepiej, ale pewnie to przepowiadające. Czuje się od 1w nocy jakbym miała mocna miesiączkę. Czy któraś z Was tak miała?
(38tc.)
Ja tak mam od 38tc. Dziś 39+2 i odczucia nadal takie same. Ból jak na miesiączkę, raz mocniejszy raz słabszy. Ale ustępuje. Już powoli nie zwracam na niego uwagi bo stało się to codziennością. Do tego co jakiś czas odpada kawałek czopa. Już nie mogę doczekać się porodu, a wychodzi na to, że chyba jeszcze trochę muszę uzbroić się w cierpliwość 🤷🏻‍♀️
 
Hej dziewczyny narazie nie jestem w ciąży mam troje dzieci wszystkie po cesarskim cięciu chciałabym mieć czwarte i dalej byłaby cesarka. Piszę do was czy któraś z was ma tak że czeka na czwartą cesarkę lub zna kogoś kto ją miał. Boję się trochę decyzję podjąć. Z góry dziękuję za odpowiedź
 
No i dalej nikt nie rodzi 😄 U mnie zadnych zmian, jutro termin z USG. Brzuch się spina ale to od dawna, oprócz tego nic.
Dziś byłam pół dnia na nogach, schylanko, odkurzanie, prace w ogródku.
Teraz mlody tak uciska na pęcherz... dopiero co sikałam i muszę znowu iść 😝
Miłej nocki
 
reklama
Hej dziewczyny narazie nie jestem w ciąży mam troje dzieci wszystkie po cesarskim cięciu chciałabym mieć czwarte i dalej byłaby cesarka. Piszę do was czy któraś z was ma tak że czeka na czwartą cesarkę lub zna kogoś kto ją miał. Boję się trochę decyzję podjąć. Z góry dziękuję za odpowiedź
na insta jest jedna dziewczyna wielomatka. Ma na swoim profilu zapisana relacje nt cesarek. Miala właśnie 4.
Ale są tez dziewczyny które urosziltmy silami natury po 3 cc. Jest grupa na fb Naturalnie po CRSARCE, a dr Puzyba z Warszawy ze szpitala św Zofii podejmuje sie takich porodow.
 
Do góry