reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Jasne, pod tym względem nie ma wątpliwości :D Po prostu ciekawi mnie dlaczego akurat Śląsk, pewnie inne województwa też chętnie by dołączyły.
o takie granty trzeba wystapic
to jest tona papierow i musza sprostac duzej ilosci wymagow :)
moze komus po porstu zalezalo i mu sie chcialo :)
kilka doktoratow a nawet moze habilitacji na bazie tych danych mozna napisac ;) ogromny potencjal

tak jak w roznych gminach , jedni maja wieksze dofinansowanie inni nie maja wcale bo nie ma komu sie zajac wnioskami
 
A to twoja 1 ciaza?Chcialabym aby to nasze poswiecenie i stres w koncu zaowocowalo pozytywnie czego sobie i tobie życzę.😌
U mnie to druga ciąża, mam już synka. W pierwszej ciąży też mi się napinała macica i przez to skracała mi się szyjka, ale dopiero od 12 tygodnia, a w tej ciąży już teraz... To Twoja pierwsza ciąża? Wspominałaś o poronieniu, wiesz jaka była jego przyczyna? Progesteron już bierzesz, prawda?
 
U mnie to druga ciąża, mam już synka. W pierwszej ciąży też mi się napinała macica i przez to skracała mi się szyjka, ale dopiero od 12 tygodnia, a w tej ciąży już teraz... To Twoja pierwsza ciąża? Wspominałaś o poronieniu, wiesz jaka była jego przyczyna? Progesteron już bierzesz, prawda?
Mam corke 4 letnia i teraz nie sadzilam ze bedzie tak pod gore...poronilam juz w 5 tygodniu samoistnie i w 15 tygodniu ciaza blizniacza😢 takze stres teraz mam ogromny wiec jak znow cos jest nie donkca tak jak byc powinno to mam czarne mysli a chcialabym myslec pozytywnie😔
 
Mam corke 4 letnia i teraz nie sadzilam ze bedzie tak pod gore...poronilam juz w 5 tygodniu samoistnie i w 15 tygodniu ciaza blizniacza😢 takze stres teraz mam ogromny wiec jak znow cos jest nie donkca tak jak byc powinno to mam czarne mysli a chcialabym myslec pozytywnie😔
Oj kochana, współczuję. Twój stres jest zupełnie zrozumiały. Niestety nie mamy na to zbyt dużego wpływu. Musimy brać leki, wypoczywać i wierzyć, że będzie dobrze. Reszta już w rękach Boga.
 
reklama
Do góry