reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny ja już nie mogę. Jak nadchodzi wieczór to się zaczyna 🤢 czuję się jak na kacu alkoholowym jak cały świat wiruje. Niedobrze mi, głowa boli, nawet zasnąć ciężko. Matko ile tak będzie 😪😓 na tv, telefon nawet patrzeć nie mogę. Wpadam poczytać tylko wizyty i od razu się wyłączam z życia i czekam na sen jak na zbawienie 😖
 
A masz może tyłozgięcie macicy? Wtedy na przykład może być taki kształt.

Od wczoraj leżę i wstaję tylko na siku i inaczej się czuję. Wcześniej miałam brzuch ciągle napięty, nawet nie zdawałam sobie z tego sprawy. U mnie pęcherzyk jest jeszcze nisko osadzony, przy szyjce macicy, więc tym bardziej takie zalecenia. Może u Ciebie jest dobrze osadzony, dlatego nic nie mówili. Czytałam też, że jeżeli zarodek ma już bijące serduszko to kształt pęcherzyka nie ma znaczenia. No i większość historii, które ja czytałam skończyły się dobrze :)
Dzieki za pocieszenie😌 ja to sie juz na nic nie nastawiam. Mam jeszcze do innego ginekologa na poniedzialek
A masz może tyłozgięcie macicy? Wtedy na przykład może być taki kształt.

Od wczoraj leżę i wstaję tylko na siku i inaczej się czuję. Wcześniej miałam brzuch ciągle napięty, nawet nie zdawałam sobie z tego sprawy. U mnie pęcherzyk jest jeszcze nisko osadzony, przy szyjce macicy, więc tym bardziej takie zalecenia. Może u Ciebie jest dobrze osadzony, dlatego nic nie mówili. Czytałam też, że jeżeli zarodek ma już bijące serduszko to kształt pęcherzyka nie ma znaczenia. No i większość historii, które ja czytałam skończyły się dobrze :)
Dzieki droga za pocieszenie 😌choc ja to sie na nic nie nastawiam wole sie mile zaskoczy niz na odwrot.mam jeszcze wizyte u innego gina ktory ma lepszy sprzet wzesniej juz umowina i chyba pojde dla swietego spokoju. A ty kiedy masz do kontroli?
 
podejrzewam ze jakis grant dostali na kilkuletnie badania
zobacz jaka ogromna baza danych do opracowania skoro badaja wszystkie kobiety nie zaleznie od wskazan :)
robienie opracowan badawczych tylko na populacji kobiet ktore maja wskazania sa niemiarodajne i bezsensu :)
Jasne, pod tym względem nie ma wątpliwości :D Po prostu ciekawi mnie dlaczego akurat Śląsk, pewnie inne województwa też chętnie by dołączyły.
 
Dzieki za pocieszenie😌 ja to sie juz na nic nie nastawiam. Mam jeszcze do innego ginekologa na poniedzialek

Dzieki droga za pocieszenie 😌choc ja to sie na nic nie nastawiam wole sie mile zaskoczy niz na odwrot.mam jeszcze wizyte u innego gina ktory ma lepszy sprzet wzesniej juz umowina i chyba pojde dla swietego spokoju. A ty kiedy masz do kontroli?
Ja też się na nic nie nastawiam, bo wiem, że może być różnie, nie chcę sobie robić nadziei. Ale u Ciebie sytuacja jest lepsza niż u mnie 🙂 kontrolę mam w następny czwartek, do tego czasu mam leżeć i łykać progesteron jak cukierki.
 
reklama
Ja też się na nic nie nastawiam, bo wiem, że może być różnie, nie chcę sobie robić nadziei. Ale u Ciebie sytuacja jest lepsza niż u mnie 🙂 kontrolę mam w następny czwartek, do tego czasu mam leżeć i łykać progesteron jak cukierki.
A to twoja 1 ciaza?Chcialabym aby to nasze poswiecenie i stres w koncu zaowocowalo pozytywnie czego sobie i tobie życzę.😌
 
Do góry