reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny u mnie 6+5 megaaaaa dużo białego śluzu i mega mdłości, już nie wiem co mam ze sobą zrobić 😳 Imbir już nie pomaga, jak sobie radzicie z mdłościami ?
 
Ciekawe z czego to wynika, bo w 2018 też już był ten program na Śląsku 🤔
podejrzewam ze jakis grant dostali na kilkuletnie badania
zobacz jaka ogromna baza danych do opracowania skoro badaja wszystkie kobiety nie zaleznie od wskazan :)
robienie opracowan badawczych tylko na populacji kobiet ktore maja wskazania sa niemiarodajne i bezsensu :)
 
Dziewczyny u mnie 6+5 megaaaaa dużo białego śluzu i mega mdłości, już nie wiem co mam ze sobą zrobić 😳 Imbir już nie pomaga, jak sobie radzicie z mdłościami ?
z synem ciagle przegryzanie mi pomagalo , mialam bardziej popoludniowo / wieczorne nudnosci.. nie skonczylo sie dobrze bo ciaze zakonczylam z +18 ;)
ale przesypianie nudnosci tez bylo sposobem ;)

z corkami mialam poranne ale jak rano nie puscilam pawika (np jak zjadlam cos zanim wstalam) to mdlosci trzymaly mnie do wieczora
wiec juz wolalam sie rano pomeczyc zeby jakos dizen przeminal :)

a teraz mam sporadyczne mdlosci nie powodujace wymiotow hmmm
 
No u mnie tez wlasnie tak to wyglada.taka lezka i w samym waskim rogu dzidzia. Ja sama nie wiem.oszczedzam sie duzo leze i w sumie to nic wiecej zrobic nie moge.ale boje sie ze znow sie to zle skonczy bo bym sie chyba kompletnie złamała😢 ale coz na to nie mam wcale wplywu i to jest najgorsze....trzeba czekac 2 tygodnie.a czujesz jakies skurcze czy jak?jakies inne objawy masz?
A masz może tyłozgięcie macicy? Wtedy na przykład może być taki kształt.

Od wczoraj leżę i wstaję tylko na siku i inaczej się czuję. Wcześniej miałam brzuch ciągle napięty, nawet nie zdawałam sobie z tego sprawy. U mnie pęcherzyk jest jeszcze nisko osadzony, przy szyjce macicy, więc tym bardziej takie zalecenia. Może u Ciebie jest dobrze osadzony, dlatego nic nie mówili. Czytałam też, że jeżeli zarodek ma już bijące serduszko to kształt pęcherzyka nie ma znaczenia. No i większość historii, które ja czytałam skończyły się dobrze :)
 
z synem ciagle przegryzanie mi pomagalo , mialam bardziej popoludniowo / wieczorne nudnosci.. nie skonczylo sie dobrze bo ciaze zakonczylam z +18 ;)
ale przesypianie nudnosci tez bylo sposobem ;)

z corkami mialam poranne ale jak rano nie puscilam pawika (np jak zjadlam cos zanim wstalam) to mdlosci trzymaly mnie do wieczora
wiec juz wolalam sie rano pomeczyc zeby jakos dizen przeminal :)

a teraz mam sporadyczne mdlosci nie powodujace wymiotow hmmm
Spróbuję zatem rano coś zjeść, puścić pawia i przyobserwuje czy będzie lepiej... Bo mnie trzyma cały dzień , od samego rana i dokąd pójdę spać. Z małymi przerwami (wtedy jem) 😭
 
reklama
Spróbuję zatem rano coś zjeść, puścić pawia i przyobserwuje czy będzie lepiej... Bo mnie trzyma cały dzień , od samego rana i dokąd pójdę spać. Z małymi przerwami (wtedy jem) 😭
Dziś się zastanawiałam czy klient widzi moja skrzywiona mine spod maseczki w pracy i czy zaraz nie puszczę do niej pawia właśnie.....
 
Do góry