reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Tak, jestem zarejestrona u lekarza rodzinnego, ale myślisz, że da mi skierowanie , jak mi się nawet @ jeszcze nie spóżnia? Miesiąc temu mnie zbył, powiedział, żebym czekala na miesiączke i jak się będzie tydzień spóźniać, żebym wtedy się do lekarza zapisała...
Najlepiej poczekam spokojnie do wizyty u gina. Muszę wyluzować.. Nic się nie dzieje, nie plamię, nie krwawię, nic mnie nie boli. To nie jest moja pierwsza ciąża i normalnie, do tej pory nigdy nie panikowałam, jak zobaczylam pozytywny wynik, to po prostu się zapisywalam do lekarza i czekałam. Teraz tak zdziwiam, przez tą ciążę biochemiczną z zeszłego miesiąca.. Ale muszę się wziaść w garść i wyluzować, bo prędzej ten stres mi zaszkodzi :-)
 
Hej dziewczyny!
Dołaczam do Was, moja ostatnia beta z przed wczoraj 3100, dzis ide na pierwsze USG. Mam nadzieje, ze bedzie widac pęcherzyk i że wszystko jest OK. Jeszcze nie moge uwiezyc w to co sie dzieje. Pozdrawiam serdecznie wszystkie przyszly mamy.
Witamy! Zycze samych milych wiadomosci. Daj znac co i jak po badaniu 😄
 
Kochana, a jest możliwość, że się owu przesunęła?
Ginekolog miał dobry sprzęt?
Przypominam Ci, że ją we wtorek w 7+4 niby na USG też 6+1, minimalna plamka zarodka bez akcji serca i w ogóle. Załamałam się. Poszłam szybko do innego lekarza z mega USG i na USG 7+3, pięknie bijące serduszko, głowa, nóżki.
Teraz jestem ostrożniejsza. Jeśli jesteś pewna, kiedy była owu, to albo poczekaj 1-2 tygodnie i idź znowu albo jeszcze dziś do innego lekarza, ale takiego z SUPER sprzętem. A jak jest szansa, że owu się przesunęła i nie wiesz kiedy była, to po prostu poczekaj ten 1-2 tygodnie.
Zgadzam sie - dobry sprzęt to podstawa. Na złym nawet lekarz dokładnie nie widzi co i jak.
 
Nie mysl od razu o najgorszym. Poczekaj chwile moze zaraz sie wszystko wyjasni. Kazda ciaza jest inna i inaczej sie rozwija. Bedzie dobrze ✊🏼✊🏼

Kochana, a jest możliwość, że się owu przesunęła?
Ginekolog miał dobry sprzęt?
Przypominam Ci, że ją we wtorek w 7+4 niby na USG też 6+1, minimalna plamka zarodka bez akcji serca i w ogóle. Załamałam się. Poszłam szybko do innego lekarza z mega USG i na USG 7+3, pięknie bijące serduszko, głowa, nóżki.
Teraz jestem ostrożniejsza. Jeśli jesteś pewna, kiedy była owu, to albo poczekaj 1-2 tygodnie i idź znowu albo jeszcze dziś do innego lekarza, ale takiego z SUPER sprzętem. A jak jest szansa, że owu się przesunęła i nie wiesz kiedy była, to po prostu poczekaj ten 1-2 tygodnie.
Dziękuję za te piękne słowa otuchy. Faktycznie ginekolog z nfz w małej miejscowości nie musi mieć dobrego sprzętu. Podnosicie mi nadzieję, dziękuję 😘😘
 
reklama
Ja też mieszkałam w państwie gdzie ciążę traktuje się normalnie od 12 tyg ale jak wyszedł mi pozytywny test to odrazu znalazlam polskiego lekarza i za odpowiednią
Może i tak spróbuję :-) Choć najlepiej chyba będzie po prostu wyluzować i przestać sie zamartwiać na zapas :)
Dziewczyny zauwazylyscie u siebie moze nadmierne wypadanie wlosow? Ja mam tak od pewnego czasu 🙁 zawsze myslalam, ze w ciazy wlosy sa w lepszej kondycji, a wypadaja juz po ciazy...
Ja do tej pory w każdej ciąży w I trymestrze miałam masakre i z włosami i z paznokciami. Dopiero m-w od II trymestru zaczynałam rozkwitać. :)
 
Do góry