reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Anula
To rob te elektroniczne ktore pokazuja tc
Bedziesz wiedziala czy beta rosnie
U mnie w ciazy z corka testy tydzien po terminie byly bardzo blady
Ile sie nastresowalam.. A tez bety nie moglam zrobic bo bylam na wakacjach za granica
ja się dzisiaj zastanawiałam nad tymi testami elektronicznymi 🤔czy kupić i sprawdzić który tydzień mi pokaże tak z ciekawości 🙈bo wczoraj ginekolog mi powiedziała że mam młodsza ciążę niz wychodzi z OM (6+0) ale nie powiedziała o ile.. Jak myslicie jest sens? 🤔😁
 
ja się dzisiaj zastanawiałam nad tymi testami elektronicznymi 🤔czy kupić i sprawdzić który tydzień mi pokaże tak z ciekawości 🙈bo wczoraj ginekolog mi powiedziała że mam młodsza ciążę niz wychodzi z OM (6+0) ale nie powiedziała o ile.. Jak myslicie jest sens? 🤔😁
Jesli chodzi o testy clearblue to one pokazuja tylko poczatkowa ciaze tydzien 1-2, 2-3 a potem 3+. Chyba, ze znasz jakies inne
 
ja się dzisiaj zastanawiałam nad tymi testami elektronicznymi 🤔czy kupić i sprawdzić który tydzień mi pokaże tak z ciekawości 🙈bo wczoraj ginekolog mi powiedziała że mam młodsza ciążę niz wychodzi z OM (6+0) ale nie powiedziała o ile.. Jak myslicie jest sens? 🤔😁
ja chciałam kupić cyfrowy clearblue, żeby właśnie sprawdzić tydzień, ale zgłupiałam, gdy pani powiedziała mi, że on pokazuje tylko 2-3 tydzień lub uśmiechniętą buźkę 😂 nie wiem, czy się nie dogadałyśmy, czy rzeczywiście tak jest, już nie wnikałam. wierzę, że usg i tak powie więcej niż taki test, więc już się nie upierałam.
 
ja chciałam kupić cyfrowy clearblue, żeby właśnie sprawdzić tydzień, ale zgłupiałam, gdy pani powiedziała mi, że on pokazuje tylko 2-3 tydzień lub uśmiechniętą buźkę 😂 nie wiem, czy się nie dogadałyśmy, czy rzeczywiście tak jest, już nie wnikałam. wierzę, że usg i tak powie więcej niż taki test, więc już się nie upierałam.
też nie wiedzialam ze tylko do 3 tc 😁 dobrze ze zapytalam a nie kupiłam nie potrzebnie 🙈
 
reklama
Mam zdjęcie:)
 

Załączniki

  • Screenshot_20210723-114550_Gallery.jpg
    Screenshot_20210723-114550_Gallery.jpg
    139,3 KB · Wyświetleń: 97
Do góry