reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Dziewczyny zauwazylyscie u siebie moze nadmierne wypadanie wlosow? Ja mam tak od pewnego czasu 🙁 zawsze myslalam, ze w ciazy wlosy sa w lepszej kondycji, a wypadaja juz po ciazy...
Tak, ja też czekałam na te piękne, ciążowe włosy, a tu wzmożone wypadanie 😭 aż się boję co to będzie.
Podejrzewam, że to przez to, że przestałam stosować wcierki, bo nie wiem, które byłyby dozwolone, a nie mam siły sprawdzać, szukać. Używałam ostatnio takiej z kozieradką, ale przeczytałam, że kozieradka w ciąży odpada, więc.. 🤷‍♀️
 
reklama
Nie wiem, chyba nic z tego. Jestem według gin 7+2, usg 5+2 i jest tylko pęcherzyk z czymś zaczynającym się. Załamałam się, nie chcę znowu przechodzić wywoływania poronienia, bo myślałam, że zejdę z bólu w tym szpitalu.
😞masz umówiona następna wizytę ? Może jeszcze nie wszystko stracone
 
Tak, jestem zarejestrona u lekarza rodzinnego, ale myślisz, że da mi skierowanie , jak mi się nawet @ jeszcze nie spóżnia? Miesiąc temu mnie zbył, powiedział, żebym czekala na miesiączke i jak się będzie tydzień spóźniać, żebym wtedy się do lekarza zapisała...
Najlepiej poczekam spokojnie do wizyty u gina. Muszę wyluzować.. Nic się nie dzieje, nie plamię, nie krwawię, nic mnie nie boli. To nie jest moja pierwsza ciąża i normalnie, do tej pory nigdy nie panikowałam, jak zobaczylam pozytywny wynik, to po prostu się zapisywalam do lekarza i czekałam. Teraz tak zdziwiam, przez tą ciążę biochemiczną z zeszłego miesiąca.. Ale muszę się wziaść w garść i wyluzować, bo prędzej ten stres mi zaszkodzi :-)
No tak jeśli rzeczywiscie to jest Tak wcześnie to GP nie zrobi nic. Staraj sie myslec pozytywnie wszystko bedzie dobrze. Na tym etapie to pewnie tylko beta poteierdzi. Ja bylam zaskoczona bo zapłaciłam tylko za badanie bez wizyty, tylko pobranie. Możesz sprawdzic Czy jest taka możliwosc w polskiej klinice w Twojej okolicy Ja musze przyznac, że naprawde mam fajne miejsce w sensie czuje sie bezpieczniej majac taka opcje w pibliżu.
 
Poszłabym już dawno, ale nie mam takiej możliwości niestety..
Anula
To rob te elektroniczne ktore pokazuja tc
Bedziesz wiedziala czy beta rosnie
U mnie w ciazy z corka testy tydzien po terminie byly bardzo blady
Ile sie nastresowalam.. A tez bety nie moglam zrobic bo bylam na wakacjach za granica
 
Jednak 5+2 powinno być widać serce 😒
To dość wcześnie wiec zdecyduje a nie glowa do góry, pewnie martwisz sie na zapas. Ja nie wiem jak to jest, ale moj lekarz prywatnie chcial zawsze estradiol, progesteron i bete HCG i na podstawie tych badan stwierdza, ze jest prawidlowo jeszcze przed USG. Czy mialas te badania?
 
Tak 5 sierpnia idę już u siebie. Też do nfz, ale lekarz zmieniał gabinet więc sprzęt pewnie też. Ew. podejdę też do priv. jak będzie mnie straszył. Na prawdę dziękuję za słowa pocieszenia, aż się popłakałam.
no to trzeba czekać, mam dzieje że się ciąża rozwinie (u mnie też, bo jak na razie tylko pęcherzyk ciążowy Om6+0) każda z nas niestety ma jakies powody do zmartwień, tego chyba nie unikniemy 😒ale mimo to nie ma co się na całego załamywać tylko mieć nadzieję że się ułoży ❤
 
reklama
To dość wcześnie wiec zdecyduje a nie glowa do góry, pewnie martwisz sie na zapas. Ja nie wiem jak to jest, ale moj lekarz prywatnie chcial zawsze estradiol, progesteron i bete HCG i na podstawie tych badan stwierdza, ze jest prawidlowo jeszcze przed USG. Czy mialas te badania?
Żadnych badań, tylko usg. Ale nie jestem u siebie więc nie ma sensu mnie tu badać, wszędzie daleko.
 
Do góry