reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Dziękuję. Nie ukrywam, bardzo się martwię. W poprzedniej ciąży w 5+3 miałam 15.4 mm pęcherzyk i pęcherzyk żółtkowy 3.7 mm. A teraz 5+6 puste jajo 17.7 mm nawet bez pęcherzyka żółtkowego. :( Dlatego tak się stresuję i jestem pełna czarnych myśli. :( Część mnie ma nadzieję i wierzy, a część to najgorszy czarny scenariusz...
Jutro 7+4. A więc jutro się wszystko wyjaśni.
Spokojnie ciąża , ciąży nie równa 😉 Wszystko będzie dobrze! Moja ciąża też wcześniejsza inaczej przebiegała a tu ciągle coś. Będzie dobrze - innej opcji nie ma 🙂 zarodek ma czas się pojawić późno tak samo jak pęcherzyk żółtkowy. Mogła owulacja się przesunąć 2 dni a to już duża zmiana. Nie myśl źle chociaż wiem że to ciężkie. Ja też ostatnio 15 mm i pustka ale na wszystko jest czas. Czytałam że naprawdę późno może się wszystko pojawić 🙂 lekarz też mi tak mówił.
 
reklama
Spokojnie ciąża , ciąży nie równa 😉 Wszystko będzie dobrze! Moja ciąża też wcześniejsza inaczej przebiegała a tu ciągle coś. Będzie dobrze - innej opcji nie ma 🙂 zarodek ma czas się pojawić późno tak samo jak pęcherzyk żółtkowy. Mogła owulacja się przesunąć 2 dni a to już duża zmiana. Nie myśl źle chociaż wiem że to ciężkie. Ja też ostatnio 15 mm i pustka ale na wszystko jest czas. Czytałam że naprawdę późno może się wszystko pojawić 🙂 lekarz też mi tak mówił.
Ja miałam cykl stymulowany i dokładnie wiem co do dnia, kiedy była owu, więc nie ma możliwości przesunięcia. :( I to mnie dodatkowo dołuje...
Oby u nas obu zarodek się pojawił!
 
Ja miałam cykl stymulowany i dokładnie wiem co do dnia, kiedy była owu, więc nie ma możliwości przesunięcia. :( I to mnie dodatkowo dołuje...
Oby u nas obu zarodek się pojawił!
Spokojnie, również dobrze na drugi dzień już mógł się pojawić 🙂 u mnie w środę pęcherzyka brak a w poniedziałek już 15mm pęcherzyk. To się szybko dzieje ❤
 
Denerwowalam sie dzisiejszymi plamieniami i zrobilam bete oraz progesteron ,progesteron 21.5 czyli średnio ,ale beta bardzo wysoka ,ponad 12340 ,jestem 5+0 ,czyli ponad normę dla tego tygodnia ..postaram sie umówić do ginekologa na jutro bo boje sie ,ze to oznacza cos złego
 
reklama
Dziękuję. Nie ukrywam, bardzo się martwię. W poprzedniej ciąży w 5+3 miałam 15.4 mm pęcherzyk i pęcherzyk żółtkowy 3.7 mm. A teraz 5+6 puste jajo 17.7 mm nawet bez pęcherzyka żółtkowego. :( Dlatego tak się stresuję i jestem pełna czarnych myśli. :( Część mnie ma nadzieję i wierzy, a część to najgorszy czarny scenariusz...
Jutro 7+4. A więc jutro się wszystko wyjaśni.
Wszystko będzie dobrze zobaczysz 🥰
 
Do góry