reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Detektor ooo widzę kolejny gadżet ciążowy dla mnie 😁 Myślicie że to dobry pomysł aby go mieć ? 🙈
Ja kupiłam w pierwszej ciąży i bardzo fajne uczucie, jak mój mąż mógł posłuchać serduszka :D potem pożyczyłam koleżance i teraz znowu wrócił w moje ręce :D
Mnie wykryło serduszko jakoś w 11tygodniu, bo nie umiałam zlokalizować 🤣

A na Jestem ciągle zmęczona, to uczucie towarzyszy mi przez większość dnia nawet jak zrobię sobie drzemkę 😤 ale już jedzie do mnie indyk na ostro 😍 moj kochany mąż wie co zona lubi 🥰
Rety, ja od dwóch dni non stop ziewam. Wstaję i jeszcze jestem zmęczona 🤣 na drzemki nie ma szans przy synku :D

@OsnowaM super wieści! Dasz radę. Sierpień już tuż tuż :D
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ja po wizycie.
kamień z serca… chociaż trochę 🙂 przestałam się tak strasznie denerwować i dobrze ze poszłam dziś czyli tydzień wcześniej bo okazało się ze moja gin za tydzień ma urlop.
Pęcherzyk jest większy, ciałko żółte jest, serduszka jeszcze nie ma ale co najważniejsze nie widać zaśniadu na obrazie i mam nadzieje ze tak już zostanie ❤️
kolejna wizytę mam dopiero w sierpniu. Nie wiem jak ja tyle wytrzymam 😁
Super super SUPER wieści! Kochana jak ja się cieszę tą twoją dobrą wizytą 😁😃😀
Poprawiłaś mi właśnie humor 😘 na zdjęcie nie mogę się napatrzeć ❤ przypomnisz mi który to tydzień? Mam dobrą ale krótką pamięć 😉
 
Dziewczyny a jakiej firmy macie te detektory tetna płodu? Bo ja np w poprzedniej ciazy odkupiłam od kogoś ale takie g*wno że szok i myslalam ze wszystkie ogólnodostępne nie działają 😅
 
reklama
Do góry