reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Denerwowalam sie dzisiejszymi plamieniami i zrobilam bete oraz progesteron ,progesteron 21.5 czyli średnio ,ale beta bardzo wysoka ,ponad 12340 ,jestem 5+0 ,czyli ponad normę dla tego tygodnia ..postaram sie umówić do ginekologa na jutro bo boje sie ,ze to oznacza cos złego
Może bliźniaki 😄
 
Dziewczyny jestem podłamana. Moja gin jest na urlopie dlatego umówiłam się się innej babki prywatnie na 28 sierpnia. Właśnie dostałam telefon ze pozmieniały jej się plany i wizyta odwołana najbliższy termin koniec sierpnia:/ chwała Bogu że umówiłam się na 9 sierpnia do swojej ginekolog ale rany to będzie juz 8+4 :(( nie wiem czy czekać czy jechac wcześniej i błagać żeby mnie przyjeła:( niby nic złego się nie dzieje ale to czekanie to masakra
 
Dziewczyny jestem podłamana. Moja gin jest na urlopie dlatego umówiłam się się innej babki prywatnie na 28 sierpnia. Właśnie dostałam telefon ze pozmieniały jej się plany i wizyta odwołana najbliższy termin koniec sierpnia:/ chwała Bogu że umówiłam się na 9 sierpnia do swojej ginekolog ale rany to będzie juz 8+4 :(( nie wiem czy czekać czy jechac wcześniej i błagać żeby mnie przyjeła:( niby nic złego się nie dzieje ale to czekanie to masakra

Ja Cię rozumiem bo ja w całej tej ekstazie odkąd się dowiedziałam zdążyłam umówić dwóch różnych lekarzy z NFZ w dwoch różnych przychodniach , jednego prywatnego na lipiec i docelowego który ma prowadzić ciążę na sierpień 🙈 Jak masz być spokojniejsza, idź. Nie mam nic gorszego teraz jak zamartwianie się. I tak ten czas sam z siebie jest wystarczająco stresujący
 
Dziewczyny małe podsumowanie na jutro 😉
Jutro cudowne nowiny i piękne zdjęcia usg dostajemy od:
1. Blanny o 10 ciąża 7+4
2. Oliwia. o 11 ciąża 8+1
3. smerfetka90 o 11 ciąża 6+4
4. Asjunia o 16.10 ciąża 7+4
5. sylwia210295 17.40 ciąża 7+5
6. Alanyaaa o 18 ciąża 6+6

Powodzenia mamuśki ❤
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jestem podłamana. Moja gin jest na urlopie dlatego umówiłam się się innej babki prywatnie na 28 sierpnia. Właśnie dostałam telefon ze pozmieniały jej się plany i wizyta odwołana najbliższy termin koniec sierpnia:/ chwała Bogu że umówiłam się na 9 sierpnia do swojej ginekolog ale rany to będzie juz 8+4 :(( nie wiem czy czekać czy jechac wcześniej i błagać żeby mnie przyjeła:( niby nic złego się nie dzieje ale to czekanie to masakra
Kochana a nie możesz iść do innego lekarza? Z drugiej strony 8+4 to będzie już wszystko pięknie 😀
 
Dziewczyny jestem podłamana. Moja gin jest na urlopie dlatego umówiłam się się innej babki prywatnie na 28 sierpnia. Właśnie dostałam telefon ze pozmieniały jej się plany i wizyta odwołana najbliższy termin koniec sierpnia:/ chwała Bogu że umówiłam się na 9 sierpnia do swojej ginekolog ale rany to będzie juz 8+4 :(( nie wiem czy czekać czy jechac wcześniej i błagać żeby mnie przyjeła:( niby nic złego się nie dzieje ale to czekanie to masakra

Ja bym poszukala innego gabinetu z usg po prostu. Chocby w sasiedniej miejscowosci jesli na miejscu nie ma. Po co sie stresowac tyle czasu.

Ja mam juz zaklepane drugie usg w czwartek (6+5), a kolejne na 30.07 (7+6) i 13.08 (9+6). Kazde w innym gabinecie ;) I jesli wszystko bedzie dobrze to 10-11tc zabookuje NIPT+scan.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry