reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Super super SUPER wieści! Kochana jak ja się cieszę tą twoją dobrą wizytą 😁😃😀
Poprawiłaś mi właśnie humor 😘 na zdjęcie nie mogę się napatrzeć ❤ przypomnisz mi który to tydzień? Mam dobrą ale krótką pamięć 😉
Dziś 5+4 od OM ❤️ Pytałam czy jeszcze ten dziad może się pokazać mówi ze niestety tak ale nie można tak myśleć wiec staram sie o dziadzie zapomnieć :p
 
Dopisałam cię do postu żeby pamiętać 😃 Trzymam kciuki i czekam na cudowne nowiny ❤ który będzie jutro tydzień?
Dziękuję. Nie ukrywam, bardzo się martwię. W poprzedniej ciąży w 5+3 miałam 15.4 mm pęcherzyk i pęcherzyk żółtkowy 3.7 mm. A teraz 5+6 puste jajo 17.7 mm nawet bez pęcherzyka żółtkowego. :( Dlatego tak się stresuję i jestem pełna czarnych myśli. :( Część mnie ma nadzieję i wierzy, a część to najgorszy czarny scenariusz...
Jutro 7+4. A więc jutro się wszystko wyjaśni.
 
A jeszcze jak przeczytałam, że można mieć objawy a serduszko nie bije już na przykład tydzień to już w ogóle zaczęłam panikować 🤯 ale jestem dobrej myśli bo co mi pozostaje
Mam dokładnie to samo. Przeczytałam, że objawy są, a zarodka nie i już sobie wkręciłam że to na pewno mój przypadek. A wizyta dopiero w środę 🤷‍♀️
 
reklama
Hej dziewczyny. Od jakiegos czasu nie udzielam sie, ale chetnie Was podczytuje w kazdej wolnej chwili ;) wreszcie i ja doczekalam sie mojego pierwszego usg. To juz jutro! bardzo sie stresuje i mam wielka nadzieje, ze wszystko bedzie OK.
Ja tez mam jutro isg i tez sie mega stresuje ;) w ktorym dniu bedziesz? Ja 6+4, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze
 
Do góry