reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Powiedzcie mi czy muszę mieć skierowanie na krzywa cukrową jeśli robię ją prywatnie? To jest badanie z obciążeniem i nie wiem czy nie potrzebuje jakiegoś dokumentu. Mam tylko badanie z wtorku glukozy na czczo, rozmawiałam rozmawiałam endokrynologiem przeł tel i kazał juz zrobić. Dzisiaj zaczynam 7tyg.
prywatnie nie trzeba :)
 
reklama
Powiedzcie mi czy muszę mieć skierowanie na krzywa cukrową jeśli robię ją prywatnie? To jest badanie z obciążeniem i nie wiem czy nie potrzebuje jakiegoś dokumentu. Mam tylko badanie z wtorku glukozy na czczo, rozmawiałam rozmawiałam endokrynologiem przeł tel i kazał juz zrobić. Dzisiaj zaczynam 7tyg.
ja robilam zawsze ze skierowaniem ale moja siostra doslownie 2 tyg temu robila w diagnostyce bez skierowania :)
 
Chyba mogę do was dołączyć:) Dziś zrobilam bete 168 ,jestem w 24 dc.Doradzicie na kiedy najlepiej umowic się na wizyte ?
Polecam zrobić kolejną betę w poniedziałek by sprawdzić przysrost. Na wizytę do gina, jeśli nie bierzesz żadnych leków i nie miałaś wcześniej problemów z zajściem w ciążę bądź poronień, to tak po 6 tygodniu. Wcześniej nie ma sensu bo i tak nie zobaczysz serduszka, a będziesz się niepotrzebnie denerwować. Chyba, że masz ciężką pracę o potrzebujesz zaświadczenia no to wiadomo, że wcześniej.
 
No i mąż już wie [emoji7]
IMG_20210709_174605.jpeg
 
Mnie zaczely dzis bolec plecy w krzyzu, jak przed okresem i caly ranek mialam zawroty glowy. Nie potrafie pozbyc sie czarnych mysli :( Znalazlam litewski duphaston na angielskim amazonie ale raz, ze strach brac leki z niepewnego zrodla, dwa, ze i tak nie dojdzie na czas bo dopiero za dwa tygodnie.
Są strony typu erecepta czy pewna recepta. Płacisz do 70 zł i ci wystawiają receptę normalnie. Napisz ze chcesz duphaston a w opisie napisz ze wczesna ciąża i wizyta u ginekologa za dwa tygodnie.
 
reklama
Do góry