reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Są strony typu erecepta czy pewna recepta. Płacisz do 70 zł i ci wystawiają receptę normalnie. Napisz ze chcesz duphaston a w opisie napisz ze wczesna ciąża i wizyta u ginekologa za dwa tygodnie.
Dzieki, nie wiedzialam, ze jest taka opcja. E-recepte juz mam, za chwilke ktos w PL wykupi ja w aptece, tylko teraz mam zagwozdke jak 4 opakowania duphastonu przeslac do UK. Kurierem lekow nie wolno przesylac, a ze teraz trzepia wiekszosc przesylek to nawet jesli zadeklaruje cos innego to moga zatrzymac na granicy i jeszcze kare wlepic.
 
reklama
A bralas heparyne? Chodziło mi o to czy ona jest bezpieczna?i czy bierze sie ja do konca.dzis na wizycie lekarz mowil ze mozna ja odstawic w zaleznosci jak dziecko sie bedzie rozwijalo i czy wszystko bedzie ok☺dlatego zmienilam lekarza bo nie chce juz tego przezywac znowu... Nie moge sobie pozwolic zeby byc krolikiem doswiadczalnym,chce sie zabezpieczyc juz na full...Pewnie przez dobre wyniki zastrzykow bym nie dostala a ten lekarz nawet zalecil bo uwaza ze po poronieniach to noe zaszkodzi a moze pomoc.
Ja biorę Neoparin czyli właśnie heparynę I kilka dziewczyn na forum też. Poczytaj w internecie, dużo o tym piszą. Nie wiem skąd podejście,że jesteś królikiem doświadczalnym. Wiele kobiet z zagrożoną ciążę ją bierze nawet do końca ciąży. Wyniki krwi możesz mieć ok przed ciąża ale podczas ciąży niestety organizm się zmienia. To ci nie zaszkodzi a może pomóc.
Polecam Ci przeczytać, tu właśnie mowa o heparynie: Link do: Niepotrzebne tragedie
 
Za darmo.to znaczy chodzisz na wizyty prywatnie ale porod juz na NFZ. Lekarze tez przyjmuja na NFZ ale nie mam pojecia kto.
Czyli trzeba mieć lekarza prowadzącego z Profamilia żeby mieć tam poród na NFZ?
Mam do Rzeszowa ponad 1h drogi ale na gdzierodzic.pl ten szpital (klinika właściwie) jest najlepszy w mojej 'okolicy'.
 
Czyli trzeba mieć lekarza prowadzącego z Profamilia żeby mieć tam poród na NFZ?
Mam do Rzeszowa ponad 1h drogi ale na gdzierodzic.pl ten szpital (klinika właściwie) jest najlepszy w mojej 'okolicy'.
W profamili można rodzic normalnie na NFZ. Problem pojawia się wtedy gdy wszystkie miejsca zajęte są już przez rodzące panie które chodzili do lekarzy z pro i odsyłają cię na szopena albo do innego szpitala.
Jest bardzo dobry lekarz z tego szpitala ;) polecam doktor Rzucidło. Opieka na najwyższym poziomie. Telefon odbiera w środku nocy, mało tego sam dzowni i pyta czy wszystko w porządku.
 
Hej dziewczyny dołączam się do Was 😍 mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze 🙂
 

Załączniki

  • IMG_4521.jpg
    IMG_4521.jpg
    57 KB · Wyświetleń: 69
  • IMG_4516.jpg
    IMG_4516.jpg
    171,7 KB · Wyświetleń: 69
  • IMG_4522.jpg
    IMG_4522.jpg
    63,1 KB · Wyświetleń: 69
reklama
Do góry