reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Piękny widok! ❤️

Dziewczyny, jak myślicie? Iść jeszcze w piątek na betę? W sobotę nie jest czynne moje laboratorium i zastanawiam się czy warto iść jeszcze raz po 48h 🤔
Ja nie byłam wcale na tym badaniu bety bo nie chce się stresować tym sprawdzę na wizycie czy jest w porządku
 
reklama
Na pewno i w tym pomożemy 😁

Gratulacje! Witamy w naszym gronie 🥰💕
Dziękuję ♥️
Niestety dzidzi dziś nie widziałam. Lekarz stwierdził że jest piękny pęcherz ale narazie tyle. Mam zdjęcie ♥️
W zeszłym tyg beta 121 po 48h 270
Więc przyrost ok.
Niestety dostałam antybiotyk ponieważ mam bardzo dużo leukocytów w moczu.
 

Załączniki

  • IMG_20210707_123950.jpg
    IMG_20210707_123950.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 75
Mi endokrynolog dała dwa skierowania na betę, jak to powiedziała ,, żeby zobaczyć jak fajnie rośnie" 🤨 Zrobię ostatnią za tydzień przed pierwszą wizytą u gina, ale w sumie nie wiem po co.... Już bym chciała czwartek za tydzień 🥰
 
Witam.
Ja jestem dziś po pierwszej wizycie u lekarza.
Wg ostatniej miesiączki temin na koniec lutego.
Ale robiłam betę i musiała mi sie owulacja przesunąć bo wg badań to będzie gdzieś 8 marca [emoji846]
Cześć, mnie wg wszystkich aplikacji pokazuje na 8 marca, więc możemy na razie przybić sobie piątkę [emoji6] jutro idę do gina z ciekawości, zobaczymy czy będzie coś widać
 
U mnie przy pierwszym podejściu kreseczkę zobaczyłam dopiero w dzień okresu czyli 28 dnia ( i chyba przez tydzień codziennie robiłam bo czułam, że się udało 😆) i pomimo, że się oczyscilam w 8 tyg. to długo utrzymywała się beta mimo, że to było tylko puste jajo płodowe bez zarodka ;(
Teraz pojawiła się lekka kreseczka już 4 dni przed planowanym okresem ...i tez nie wiem co z tego wyjdzie ...
Chyba tylko czekać musimy do wizyty u gina 😬 można zwariować ale ani test ani beta nie dam nam 100% pewności....to jedyny moment kiedy chciałabym aby czas szybciej leciał 😆

Miała któraś z was ostatnią miesiączkę 22 maja?
Ja ♥️
 
reklama
Do góry