reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Od poprzedniej wizyty do jutra też musiałam odczekać dwa tygodnie. O dziwo szybko minęły 😁 Chyba zasługa forum, bo tu naprawdę dużo się dzieje i żyje się historiami innych i czeka na te newsy 💕
Mam nadzieje, ze szybko mina mi te dwa tygodnie. Bo z dnia na dzien coraz bardziej wariuje 🤪
 
Dzień dobry Marcóweczki!😊
Czy jest ktoś jeszcze po teście ciążowym z terminem porodu na marzec 2022? Odważyłam się już założyć wątek, bo jestem po dzisiejszym porannym, pozytywnym teście i także potwierdzonej becie w laboratorium. Termin z om mam na 1 marca 🥰 Czekam na Was! :)

****************************
Terminy marcowych mamusi 🥰

1.03 @Otylia. @julianap
2.03 @sylwia210295 @nati/misio @JustLillD
3.03
4.03 @Angiee @Alexz89 @Moniś93 @Tralalala25 @Asjunia @blanny
5.03
6.03 @Małasyrenka
7.03
8.03
9.03
10.03
11.03
12.03
13.03
14.03
15.03
16.03
17.03
18.03
19.03
20.03
Witam.
Ja jestem dziś po pierwszej wizycie u lekarza.
Wg ostatniej miesiączki temin na koniec lutego.
Ale robiłam betę i musiała mi sie owulacja przesunąć bo wg badań to będzie gdzieś 8 marca 🙂
 
reklama
Mam nadzieje, ze szybko mina mi te dwa tygodnie. Bo z dnia na dzien coraz bardziej wariuje 🤪
Na pewno i w tym pomożemy 😁
Witam.
Ja jestem dziś po pierwszej wizycie u lekarza.
Wg ostatniej miesiączki temin na koniec lutego.
Ale robiłam betę i musiała mi sie owulacja przesunąć bo wg badań to będzie gdzieś 8 marca 🙂
Gratulacje! Witamy w naszym gronie 🥰💕
 
Do góry