reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Hej dziewczyny,
Byłam dziś w 6+4 na USG. Jest zarodek, widziałam jak bije [emoji173]. Crl 3,3 mm.
Tylko pęcherzyk ma 10 mm. Nie wiem czy nie za mało. Lekarz kazał przyjść z wynikami badań krwi za 2 tygodnie i wtedy założymy kartę ciąży. Zobacz załącznik 1291715
Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę ?
Kurcze ja zaczynam się denerwować.
Bo niby od ostatniego @ też mam 6+4 a tylko pęcherzyk dziś było widać bez zarodka też mam wrócić za dwa tyg. Niby beta przyrosty ok i adekwatna do pęcherzyka tak powiedział lekarz.
Mam nadzieję że to owulacja poszalała. Bo pozytywny test miałam dopiero tydzień po terminie spodziewanej miesiączki 😔
 
reklama
Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę ?
Kurcze ja zaczynam się denerwować.
Bo niby od ostatniego @ też mam 6+4 a tylko pęcherzyk dziś było widać bez zarodka też mam wrócić za dwa tyg. Niby beta przyrosty ok i adekwatna do pęcherzyka tak powiedział lekarz.
Mam nadzieję że to owulacja poszalała. Bo pozytywny test miałam dopiero tydzień po terminie spodziewanej miesiączki [emoji17]
22.05
Każda ciąża jest inna, będzie dobrze.
To moja trzecia próba posiadania dziecka. Tym razem na żelaznym zestawie leków duphaston, encorton, neoparin.
 
To niesamowite ile niektóre z nas musza przejść w drodze po szczęśliwe zakończenie, dziecko. Tak bardzo trzymam za Was wszystkie kciuki… czytam to i widzę ile nas jest, ile nerwów, ile stresów przechodzi każda z nas - oby wszystko było dobrze ❤️
Wydawało się że jest stres przy testowaniu i staraniu się.
a jak widać jak się uda dochodzą jeszcze większe stresy.
Mnie już powoli nosi bo jutro w końcu usg dopochwowe o 13 tej. Już bardzo chce zobaczyć tego szkraba i odetchnąć. Pewnie później będę martwić się czymś znowu. 🙈
 
Wydawało się że jest stres przy testowaniu i staraniu się.
a jak widać jak się uda dochodzą jeszcze większe stresy.
Mnie już powoli nosi bo jutro w końcu usg dopochwowe o 13 tej. Już bardzo chce zobaczyć tego szkraba i odetchnąć. Pewnie później będę martwić się czymś znowu. 🙈
Czekaj aż się urodzi... Ten stres już nie mija 🙈😂
 
reklama
Do góry