reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Hej ;) czy macie jakieś objawy ciąży? Ja wg apki 4+6, ale wiem ze owu była późno, więc z dwa a trzy dni mniej. Objawów nie widać. Trochę bolą czasem piersi, ale np dziś nie.
Mnie trochę podbrzusze pobolewa, a piersi prawie wcale. Martwi mnie to. Co to za apka, bo ja niewtajemniczona😄?
 
Na drugim już krecha ciemniejsza. U mnie w pierwszej ciąży blada dosłownie blada krecha, kilka dni później już ciemniejsza jak u ciebie i teraz sobie śpi ta kreseczka w łóżeczku [emoji16] Teraz miałam dużo wyraźniejszą kreskę na pierwszym teście.
Ja od piątku robię codziennie testy, żeby przeżyć do poniedziałkowej bety i dopiero dzisiaj mocna kreska - 31dc. Piersi nie bolą, więc i tak się denerwuję…
 

Załączniki

  • 7A730168-067E-400F-917F-06A96DE1A84A.jpeg
    7A730168-067E-400F-917F-06A96DE1A84A.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 96
Ja od piątku robię codziennie testy, żeby przeżyć do poniedziałkowej bety i dopiero dzisiaj mocna kreska - 31dc. Piersi nie bolą, więc i tak się denerwuję…
Ale już mocna krecha 😍
Ja w pon też robię betę (drugą) i mam nadzieję, że szybko zleci do wieczora aby poznać wyniki 😬 i liczę na dobre wieści 🙏

Śniło mi się dzisiaj, że mamę pytałam jaki miała przyrost bety w ciąży 😆😆😆
 
reklama
Do góry