reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Mnie piersi też nie bolą, a dziś 32dc. Wczoraj beta 1833
Mnie bolą piersi, już nawet zapomniałam jak to jest, bo po porodzie w 2020 zupełnie mnie przestały, ale za to w zamian dostałam migrenowe bóle głowy na @ Odpocznę w tej ciąży od comiesięcznego bólu głowy, bo kurde nawet tabletki nie pomagały i tak każdego miesiąca 3-4 dni bolała 😭
 
Ja jutro wizyta u gina i mimo że cały czas tłumaczę sobie, że na 90% nie będzie nic widać (bo jest za wcześnie) to i tak wiem, że jak nic nie będzie, to będę panikować 😅
 
Wg apki jutro będzie 5+0, ale wiem, że miałam później owulację
Ja mam 4+3 więc czekam na info od Ciebie bo gina mam w czwartek więc wolę się przygotować. Nie wiem w sumie jak wygląda wizyta itp. Bo rozumiem, że będzie badanie ręką, ale USG też tylko dopochwowe czy zwykłe?
 
reklama
Ja mam 4+3 więc czekam na info od Ciebie bo gina mam w czwartek więc wolę się przygotować. Nie wiem w sumie jak wygląda wizyta itp. Bo rozumiem, że będzie badanie ręką, ale USG też tylko dopochwowe czy zwykłe?
USG na tak wczesnym etapie jest dopochwowe...
 
Do góry