reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Kupiła któraś z was już jakiś fajny kocyk? Chciałabym coś takiego oddychającego, nie bardzo sztucznego a nie wiem co wybrać bo mnóstwo jest tego a i ceny mnie przerażają czasami. A nie chce żeby znowu teściowa mi zwiozła kocyk taki mega sztuczny puchaty jak przy pierwszym dziecku co z takiego materiału jak dziecko rączką dotyka to ten puch z niego wychodzi 😔 i ciągle w nim upocone.
 
reklama
Kupiła któraś z was już jakiś fajny kocyk? Chciałabym coś takiego oddychającego, nie bardzo sztucznego a nie wiem co wybrać bo mnóstwo jest tego a i ceny mnie przerażają czasami. A nie chce żeby znowu teściowa mi zwiozła kocyk taki mega sztuczny puchaty jak przy pierwszym dziecku co z takiego materiału jak dziecko rączką dotyka to ten puch z niego wychodzi 😔 i ciągle w nim upocone.
aby bie byl poliestrowy. Wszystko inne bedzie dobre. Mozesz wybrac cos o splocie ażurowym zeby byl jeszcze bardziej przewiewny. Jak chcesz bawelniany i w dobrej cenie to moze u mamy ginekolog zobacz w jej sklepie.
Ja mam kilka kocykow i otulaczy po dzieciach więc chyba nowego nie bede brała. Mam jeden bawelniany chyba z Colorstories. Drugi bambusowy od QubanaMama (tu chyba jest teraz - 20% w tym sklepie, tu wszystko polecam co bambusowe, miekkie jak puch, moj syn mowi, se kolderka jej siostry z tego sklepu jest najmilsza na swiecie) i ostatni kocyk mam wełniany od Disana ☺️ ten uwielbiam najbardziej.
 
A jak tam u was z wagą szacowaną z USG? Jaką macie z ostatnich badań ? Ja nie chcę powtórki z pierwszego porodu bo przy 4.2kg sporo krwi mi poszło i byłam jak zombie i tak liczę na max 3.5 kg. A aktualnie na 29+5 mamy 1600 gram.
Moje tydzień temu (26+0 tc) miały równo po kilogramie. Ale rosną dalej, bo aż mi rozstępy popękały 😵
 
hej kobietki, ja dziś w nocy twardy brzuch około 2w nocy, magnella pomogła. Chodziłam na siku, od wczoraj sporo śluzu białego, zero bolu swędzenia itd. Pachcwiny dziś czuje, mały od wczoraj intensywne zaczął buszowanie👶🏼
Ruchy bardzo intensywne
 
Ja dziś jestem po kontroli. Od poniedziałku szyjka skróciła się o kolejny centymetr. Dostałam luteinę dwa razy dziennie, za tydzień kolejna kontrola i ewentualnie pessar. Plus oczywiście oszczędzający tryb życia. Skończyło się chodzenie po sklepach i spacery 😕
 
Ja dziś jestem po kontroli. Od poniedziałku szyjka skróciła się o kolejny centymetr. Dostałam luteinę dwa razy dziennie, za tydzień kolejna kontrola i ewentualnie pessar. Plus oczywiście oszczędzający tryb życia. Skończyło się chodzenie po sklepach i spacery 😕
Jaka długość szyjki? Ja już z pessarem od 21tc, nie ma się czym stresowac w razie w 😃
 
hej kobietki, ja dziś w nocy twardy brzuch około 2w nocy, magnella pomogła. Chodziłam na siku, od wczoraj sporo śluzu białego, zero bolu swędzenia itd. Pachcwiny dziś czuje, mały od wczoraj intensywne zaczął buszowanie👶🏼
Ruchy bardzo intensywne
Magnella? Co to takiego? Ciągle macica mi się stawia, nic nie pomaga..

Już wiem, to magnez.. miałam nadzieję na jakieś cudo:)
 
reklama
Do góry