reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Byla akcja bez rejestracji. W takim centeum. I wiecie co? Kolejka byla na jakies 100-200m 😱😱 no ale poszlam i zapytalam czy, moge bez kolejki skoro jestem w zaawansowanej ciąży. I udalo sie bez czekania. Lacznie. Z papierologia i czekaniem po szczepieniu zeszlo mi max 30minut.

A powiedzcie mi po jakim czasie mialyscie jakies objawy poszczepienne? Np bol reki czy cos innego? Bo nie wiem czego sie spodziewac.
 
Ja miałam bol ręki ale tylko po 1 dawce i to po nocy. Być może na niej spalam, ale na pewno samo podanie bylo takie że mnie bolało. Druga dawka nic
 
Byla akcja bez rejestracji. W takim centeum. I wiecie co? Kolejka byla na jakies 100-200m 😱😱 no ale poszlam i zapytalam czy, moge bez kolejki skoro jestem w zaawansowanej ciąży. I udalo sie bez czekania. Lacznie. Z papierologia i czekaniem po szczepieniu zeszlo mi max 30minut.

A powiedzcie mi po jakim czasie mialyscie jakies objawy poszczepienne? Np bol reki czy cos innego? Bo nie wiem czego sie spodziewac.
Super że się udało bez kolejki ☺️ ja ostatnio weszłam bez kolejki do przychodni to kobiety na końcu zaczęły się po mnie wydzierać 🤦🤦

Mi ból ręki przyszedł jakoś pod wieczór, kilka godzin po szczepieniu. Trzymał jeszcze następnego dnia i koniec 🙂
 
Byla akcja bez rejestracji. W takim centeum. I wiecie co? Kolejka byla na jakies 100-200m 😱😱 no ale poszlam i zapytalam czy, moge bez kolejki skoro jestem w zaawansowanej ciąży. I udalo sie bez czekania. Lacznie. Z papierologia i czekaniem po szczepieniu zeszlo mi max 30minut.

A powiedzcie mi po jakim czasie mialyscie jakies objawy poszczepienne? Np bol reki czy cos innego? Bo nie wiem czego sie spodziewac.
Mąż np po Johnsonie gorączki dostał po 5/6 godzinach i wśród znajomych też po takim czasie się pojawiała.
 
ja dostalam Biontech czyli Pfizer bo w ciazy to takie zalecaja. Zreszta J&J to ja bym nie wziela 🙈
Po 3 h dostalam bolu ręki, ale taki znosny.
Ja też po pfizerze jestem ale ten ból ręki to norma bo to jakby nie było wbijają się w mięsień to i po grypie boli. Ja się gorączki bałam bo drugą dawkę miałam w 17 TC ale na szczęście obeszło się bez :)
 
reklama
Dziewczyny byłyście jakoś teraz okolice 28/29 tc na usg? Jak pozycja maluchów? Bo u mnie ciągle bez zmian poprzeczna już nawet brzuch mam taki rozjechany bo widać ją w mojej dawnej talii (ją czyli córkę). Zastanawiam się kiedy się obróci, niby jest czas ale położna mówi, że spore dziecko i może być problem.
 
Do góry