reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Magda933 wydaje mi sie, ze wazne ze sie miescisz. Nie ma znaczenia czy blosko granicy. Nie masz sie czym martwic.
Też tak mi się wydaje :)
Tylko nie wiem jak patrzą na wyniki jak się jest w ciąży, ewentualnie każe mi ograniczyć słodkie 🤷‍♀️ ogólnie to jem dużo słodkości i na bank przekraczam normę dziennego spożywania cukrów 😁😅 ale nie mam nadwagi ani nic z tych rzeczy więc myślę że jest sponio 😊
 
Też tak mi się wydaje :)
Tylko nie wiem jak patrzą na wyniki jak się jest w ciąży, ewentualnie każe mi ograniczyć słodkie 🤷‍♀️ ogólnie to jem dużo słodkości i na bank przekraczam normę dziennego spożywania cukrów 😁😅 ale nie mam nadwagi ani nic z tych rzeczy więc myślę że jest sponio 😊
To ja z kolei nie jem dużo słodkiego, w ogóle mało co jem a przybieram ostatnio szybko na wadze 🙈 aktualnie już plus 7 kg. A planowałam w całej ciąży przytyć między 7 a 9, trochę nie wyszło 😅
 
To ja z kolei nie jem dużo słodkiego, w ogóle mało co jem a przybieram ostatnio szybko na wadze 🙈 aktualnie już plus 7 kg. A planowałam w całej ciąży przytyć między 7 a 9, trochę nie wyszło 😅
Ja też mam 7 na plusie :) ale nie jest tak źle, mam nadzieję tylko że nie dobije do 70kg hehe
 
To ja z kolei nie jem dużo słodkiego, w ogóle mało co jem a przybieram ostatnio szybko na wadze 🙈 aktualnie już plus 7 kg. A planowałam w całej ciąży przytyć między 7 a 9, trochę nie wyszło 😅
To ja aktualnie plus 6 kg, 25+4 jest dzisiaj i wydaje mi się, że powtórzę scenariusz pierwszej ciąży, że ostatecznie będzie z tego na koniec koło +15kg :D
A znajoma ostatnio urodziła a na koniec ciąży była 2 kg lżejsza niż przed 🙆
 
Ja też mam 7 na plusie :) ale nie jest tak źle, mam nadzieję tylko że nie dobije do 70kg hehe
Ja niestety aktualnie mam 9 z przodu. Startowałam z bardzo dużym BMI bo ostro przytyłam rok przed ciążą 😕
To ja aktualnie plus 6 kg, 25+4 jest dzisiaj i wydaje mi się, że powtórzę scenariusz pierwszej ciąży, że ostatecznie będzie z tego na koniec koło +15kg :D
A znajoma ostatnio urodziła a na koniec ciąży była 2 kg lżejsza niż przed 🙆
Kurcze nie strasz że się tyle pod koniec przybiera 🙈 ja liczyłam na to że jeszcze max 5 kg. U mnie dziś 26+0
 
Ja sprawdzalam w książeczkach ciazy tdwie ostatnie ciaze przytylam kolejno 12 i 10kg, ale np w ostatnich 6tyg przytylam tylko 1-2kg. Nie wiem jak to mozliwe bo same dzieci tyły 1kg w ostatnim miesiacu 🙈🙈 no ale zobaczymy. Teraz tez mam 7 kg na plusie juz na pewno, a jutro zaczynam 28tc
 
U mnie waga stoi w miejscu, co gorsze czuje coraz większy wstręt do jedzenia przez ta cukrzycę i boję się że waga jeszcze spadnie. Nie wiem.... Coś się w mojej głowie porobiło, jadłam zdrowo nawet przed ciąża (na pewno mniej niż powinnam, a moje BMI wskazywało i tak na lekka nadwagę, ale to pewnie przez hormony i stymulację), ale diagnoza i świadomość ze teraz muszę pilnować jak w zegarku tych posiłków i często jeść na siłę mnie przeraża. Podziwiam wszystkie słodkie mamy. Jak wy sobie z tym radzicie? Przed ciąża praktycznie nie wychodziłam z kuchni, lubiłam eksperymentować i poznawać nowe smaki. Teraz nienawidzę jeść a kuchnie omijam szerokim łukiem. Jestem załamana bo boje sie że przez ten wstręt do jedzenia zaszkodze maluszkowi
 
Hejka dziewczyny, witam się grudniowo :) prawdziwy grudzień z delikatnym śniegiem u mnie :)
Wczoraj miałam wizytę, moja mała nie jest taka mała, pani doktor od razu powiedziała, że wyprzedza znacznie rówieśników a tego się boję, 25+4 a ona 980 gram. Leży poprzecznie już od dłuższego czasu, mam nadzieję, że się obróci bo już jej się robi ciaśniej bo nie chce CC 🙀 skontrolowała szyjkę na USG bo brzuch się stawia coraz częściej ale prawie 4 cm to dobrze :)
 
reklama
Do góry